Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tartjátok ezt kicsit...

Nem tartjátok ezt kicsit pofátlan dolognak?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm felhozta, hogy a szülinapi bulijára fejenként jelképes(!) 2ezer Ft lenne a belépő, korlátlan étel és italfogyasztással...nem azért tart valaki bulit, hogy szeretettel meghívja a barátait, rokonait és állja ennek a költségeit? Én pofátlanságnak tartok elkérni ennyi pénzt, még ő hív meg és még fizessek is? Ennyi pénzt pesten nem kérnek el egy szórakozóhelyen. Nekem nem lenne pofám ilyet mondani az biztos. Megtenni meg főleg.

Mit gondoltok erről?


2011. febr. 1. 19:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%

Hát mi úgy szoktuk az ilyen szülinapi bulikat, hogy piát mindenki visz magának, amilyet, amennyit akar.Kaját, sütit az ünnepelt állja.Mondjuk általában ez kimerül sütiben, de ez nem baj.

Kerti partit viszont úgy szoktuk, hogy egy valaki bevásárol mindent, és az összeget elosztjuk magunk között, piát is itt mindenki maga állja.Közösen főzünk, vagy grillezünk.

Szülinapi bulinak viszont kicsit hü.lyén hangzik...

2011. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Na hát pont ez az. Mert egy kocsmában lenne, ahol a piát ki kell fizetni és nem lehet bevinni...de akkor miért fizessek én a párommal együtt 4ezret, ha mi nem iszunk (párom vezet, én meg nem szoktam inni), eszünk mondjuk 1-1 szendvicset meg 1 marék földimogyorót, és akkor fizessem másnak a piálását? Milyen pofátlanság már ez?
2011. febr. 1. 19:37
 3/42 anonim ***** válasza:
49%

Érdekes...

Ha nekem nem lenne pénzem erre, akkor is szolidabb bulit tartanék, ahol olyan rágcsálnivaló és innivaló lenne, ami nem túl drága.Van 5-6 nagyon finom, nagyon olcsó sütink, szóval sütnék, olyan innivalókat vennék, amik nem olyan drágák.

Szerintem egy buli nem csak akkor lehet jó, ha mindenféle fantasztikus kaja és pia van.Sokkal többet ér a társaság:)

15/L

2011. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%
Ez tré.A szülinapos szokta állni a cehet,ez iratlan szabály,de általában az az elterjed szokás,hogy a avendégek visznek piát amennyit akarnak,tudnak vagy beléjük fér és nem kell nagy zabálást tartani elég sós-édes süti...szerintem.
2011. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg kocsmában lesz buli állja mindenki magának a fogyasztást...Az is más, mint befizetni 2000Ft-ot, főleg Nektek:)
2011. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%
Ki akarja gondolom fizettetni a hely bérleti díját aznapra. :S
2011. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen igazad van én voltam az első válaszoló.Ha már kocsmában tartja, akkor miért nem vesz mindenki magának innivalót? a szendvicsre meg esetleg beadnék, de így nem jó.
2011. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Persze most is én vagyok a hülye meg zsugori...holott szerintem teljesen logikátlan amit kitalált, értelmetlen és bunkó dolog mással kifizettetni az alkoholistáknak a piálását...
2011. febr. 1. 19:46
 9/42 anonim ***** válasza:
91%
Pofátlan dolog,én nem mennék el így az biztos
2011. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Juj de pitiáner! Az ilyen megérdemelné, hogy SENKI ne menjen el.
2011. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!