Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, ha egy fél...

Titeket nem zavar, ha egy fél órája kint álltok a buszmegállóban, és egyszer csak jön egy pofátlan ember és beáll legelölre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 17:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha én is felférek, akkor nem, mert semmi jelentősége. Álljon bentebb ő.. Rengeteg stressztől megkíméled magad, ha ilyen hülyeségeken nem idegeskedsz.
2010. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tudom, ha egyszerkétszer történne nem is érdkelne, de az hogy rendszeresen ezt csinálják..:S
2010. jan. 7. 17:21
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokszor csinálják, akkor megéri sokszor stresszelni? Tényleg sok bajtól megkíméled a szíved-immunrendszered, ha ilyesmiket nem veszel fel, és elengeded lazán.. ;)
2010. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyárom a dög melegben izzadtunk mint egy ló, volánbuszra akartunk felszállni, nagy utazó táskák voltak a vállunkon. Direkt fél órával hamarabb mentünk a megállóba, és helyet is szerettünk volna foglalni, mert nem akartunk 1 órán át álldogálni. És szépen szállíngóztak az idősebb emberek, és valahogy az utoljára érkezők mindig a sor legelejére álltak. amikor szóvá tettem, hülyének néztek. Majd leszakadt a vállam, mert ugye csak az első ajtónál lehetett felszállni, a mamókák jegyet vettek a sofőrnél, meg trécseltek, és annyira nem érdekelte őket, hogy az 100 kg-s táskámmal pirítósként mindjárt összeesek. És miután minden öregember, aki beállt elénk, felszállt végre, nekünk még csak hely sem jutott. De még a fiatalok is ilyen pofátlanok voltak. El sem hittem. Szerencsére nem járok gyakran busszal, ezért ez az egyszeri eset volt kb.

Másik jó eset volt, amikor a végállomáson szálltam volna le utolsóként, kivételesen mindenkit magam elé engedtem, erre jött egy kövér nő, és elkezdett visszatolni a buszra, h ő már száll is fel. Mondom neki, h leszállhatok? erre azt mondta, h nem. És fellökött. Én meg visszalöktem, erre megütött, úgyh kicsit megütögettük egymást, anyáztunk, elküldtem melegebb égtájakra azt a ...-ot. Az szép volt.

Általában metróval járok, és az idegesít a legjobban, h nem tudok sehol sem leszállni, mert az öregemberek sprintelnek, mint állat, fellöknek, meg odatömörülnek az ajtóba. NEM LEHET LeSZÁLLNI!!!! Berakjár félig a botjukat a metróba, amikor még épphogy kinyílt az ajtó. jó hogy nem egy egész járókeretet raknak be! ÁÁ. Szóval ez szól most mindenkinek: ENGEDJETEK LESZÁLLNI, MERT HA NEM, IDEGBETEG LESZEK!!!! Köszi :D

Na, most megyek lenyugszom :D De teljesen igazad van, nagyon idegesítő!

2010. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem Siófokon jársz így? Ott csinálják ezt,javarészt a fiatalok.

Akinek nem inge ne vegye magára

2010. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
Velem mindennap megcsinálják.:D de valahogy megszoktam hogy engem kiszorítanak mindenhonnan.xD de nem is zavar mert én úgyis hamarabb szállok le mint ők.:D inkább azért vagyok ideges amiko leakarnék szállni és valaki úgy beáll az ajtóba mintha leszállna ő is és közbe nem száll le csak mereszti a fenekét -.-" aztán meg rászólok hogy elnézést stb és még nekik áll feljebb. basszus két méteres szélességbe hogy férjek el.:O
2010. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
en 2 hetente jarok videkre, és ugyanezt erzem, és engem is idegesit!!! direkt odamegyek én is egy fél oraval elöbb és valahogy mindig beallnak elem, kortol fuggetlenul. Sot, a nyanyák azt csinalják,h jó elore lerakjak oda a taskajukat, ahol nagy valoszinuseggel a busz ajto majd kinyilik, h veletlenul se lehessen oket arreb lokni. Sajnos jo sok bunkoval vagyunk körülvéve.
2010. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
basszus, állj te előre!!!! ahogy én is mindig beállok előre már amikor odaérek
2010. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

elmondjam engem mi zavar??

hogy direkt odamegyek korábban, beállok oda ahol meg szoktt álni a busz. 15 perc mulva van ott rajtam kívul 20 ember, és persze hogy a busz előrébb áll meg... nekem meg nem marad hely...

2010. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Ó, dehogynem. Nálunk az öreg nyanyák szokták azt csinálni, hogy direkt az utca túloldala felől közelítik meg a várót, és akkor tök véletlenül pont ott akarnak feljönni az úttestről, ahol a buszra általában fel lehet szállni. És nem érdekli őket, hogy szardíniaként állunk ott, akkor is feldúródnak.

De a "legjobb" az volt, amikor terhes voltam, sorba álltam, jött a busz. Felszállok a buszra, mondom a sofőrnek, hogy meddig kérem a jegyem, erre leküldött, hogy álljak sorba újra, mert először a messzebb (kb. 6 km-rel)menőket engedi felszállni, hogy nekik legyen ülőhelyük. Tök jó volt, várhattam meg a következő buszt, ha nem akartam kockáztatni egy elesést nagy pocakkal.

2010. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!