Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Téged felnőttként bántottak?...

Téged felnőttként bántottak? Úgy értem tettlegesen.

Figyelt kérdés
Ki? Miért? Mi lett a vége?
2009. ápr. 25. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem.

És a volt élettásam.

Mert így akarták kifejezni a férfias fölényüket.A vége benne van a válaszban

2009. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Vagy az akut dühüket, drágám! 22:47
2009. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igen. a kollégiumban, a szobatársam pasija (o ott akart feketézni rendszeresen, én meg keressek magamnak vmi más helyet, szoval voltak problémáink, és mikor részeg volt és ellenkeztem...hát akkor kaptam. és adtam is). Nem jo emlékezni rá. elég csúnyán nézett ki az arcom, feljelentettem, talán kihágásnak konyvelték el, biztos nem lett semmi komoly kovetkezménye.
2009. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt férj. Nem akart elválni (keményen ivott). Elváltam (a válóperi tárgyalásra késsel jött, de szerencsére annyira részeg volt, hogy képtelen volt használni).
2009. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!