Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan sértődött meg ezen?

Jogosan sértődött meg ezen?

Figyelt kérdés
A barátom nemzeti rockot hallgat és már én is nagyon megszerettem rajta keresztül,de a legjobb barátnőm múltkor azt mondta hogy csak azért hallgatom hogy mégjobban tetszek a barátomnak(ez nem igaz,mert nekem valóban tetszik ez a zene).Ő azt csinálja,hogy mikor minden héten más srácba 'szerelmes' és minden héten más a kedvenc bandája,persze mindig az ami annak a srácnak a kedvenc bandája akibe halálosan 'szerelmes'.
2011. szept. 24. 14:11
 1/4 A kérdező kommentje:
És most ő van megsértődve,mert ő is nemzeti rockot hallgat és azthiszi,hogy csak azért hallgatom mert a barátom is ezt hallgatja.
2011. szept. 24. 14:13
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
jogosan. ha eddig is tetszett volna a kárpátia akkor hallgattad volna előtte is.
2011. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ezen nem sértődnék meg csak furcsálnám hogy minek halgatod ha nem tetszik :) Am. meg úgyis neked hinnék.
2011. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én eddig nem is igazán hallgattam zenét,csak úgy 2-3 éve kezdtem el igazán hallgatni.

Egyébként nekem tényleg tetszik a Kárpátia zenéje.

Egyébként köszi a válaszokat.=))

2011. szept. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!