Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan sértődött meg? Nem...

Jogosan sértődött meg? Nem illett volna ezt kérnem?

Figyelt kérdés
Szombaton lenne nálunk egy kis baráti összejövetel. Reggel felhívtam telefonon az egyik barátnőmet, hogy egyeztessük az időpontot, meg hogy ki mit hoz, van-e valakinek extra igénye. Ő viccesen megjegyezte, hogy ő szeretne a fürdőszobához a legközelebb ülni, mert két hete elkapott valami hányós hasmenős vírust és nem tudták még kikezelni. Ettől egy kicsit megijedtem, mert 4 hónapos baba és 2 kismama is jön vendégségbe és van egy másfél éves fiacskám is, nem szeretném, hogy elkapjanak valamit. Udvariasan megkértem, hogy inkább ne jöjjön most, majd bepótoljuk, ha minden rendben lesz vele. Erre kiabálni kezdett, hogy miért vagyok ilyen szemét vele, nem érti miért kell ekkora ügyet csinálni ebből, majd lecsapta a telefont. A meghívottak közül már ketten felhívtak, hogy a barátnőm hívta őket és sírt nekik, hogy én megtiltottam, hogy jöjjön...
2011. szept. 1. 11:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
59%

Ha viccesen jegyezte meg,lehet,hogy annak is szánta.

Egyébként senkinek semmi baja nem lett volna,ha eljön.Ezt kicsit túlspiláztad.Bunkó dolog volt.

2011. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 maci666 válasza:
69%
Szerintem hülyéskedett, mert ő is tudja hogy babátok van, és csak viccelni akart.Te meg nem vetted a poént.Érdemes lenne felhívni, és tisztázni vele hogy hogy értette.
2011. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
Igazad volt, mivel ezt a virust a tobbiek is elkapjak, mivel elkepzelheto, hogy fertozo. TEhat a baratnoknek nyugodtan mond meg, hogy nem a WC hasznalat a problema, hanem ez a virus!
2011. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%

Kismamaként megértelek, bár az ő helyében nem is rosszul esett volna!:) Szóval sehogy sem jó a szitu!

Talán annyi,hogy kicsit burkoltabban kellett volna mondani. Rákérdezni,hogy mennyire fertőz, mert lesznek a társaságban kisgyerekesek, kismamák és félted őket. Lehet,hogy talán magától rájött volna,hogy így nem lesz jó.

Mást nem tudsz csinálni, mint felhívod, és elmondod,hogy nem bántani akartad, de egy hányós-hasmenős vírus egy kisbabára és kismamára is nagyon veszélyes lehet!

Én nem vagyok egy túlaggódós kismama, de én is lemondtam egy hétvégét, amikor kiderült,hogy a barátnőm keresztfia rotavírus gyanús és ő is ott lett volna. Mondtam,hogy ne haragudjon, de ez nem egy nátha, ilyet már nem kockáztatok. Hallottam a hangján,hogy ő sem érti meg, nyilván majd, ha babát fog várni,akkor másképp látja!

2011. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%

azt ugyan viccesen mondhatta, h WC közelébe ülne, de a vírussal kapcsolatos dolog attól még ugyanúgy igaz

szóval sztem ő reagálta túl

jogos volt a kérésed! nem tudhatjátok h mit kapott el


amúgy meg inkább kúrálja magát otthon ne pedig "bulizzon"

2011. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az orvos rota vírusra gyankszik és még nincs meg a tenyésztés eredménye...
2011. szept. 1. 11:33
 7/39 anonim ***** válasza:
54%

Ezt nagyon durva! Ha a barátnőd volt nem kellet volna.

Most már mindegy,,valahogy engeszteld ki,mert ez mindenkinek szarul esett volna.

2011. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
77%

kérdező udaviasan mondta neki!!!


igazad volt

2011. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Sajnos véleménye szerint csak azért "lihegik túl" a rotától való félelmet, mert el akarják adni az oltást. Az egyik kismamának már van egy 6 éves kislánya, aki majdnem belehalt.
2011. szept. 1. 11:35
 10/39 anonim ***** válasza:
70%

*udvariasan


milyen ember az aki egy ilyen vírussal társaságba menne?


függetlenül attól h vannak-e ott gyereke


sztem ő (a barátnő)volt az illemtelen

2011. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!