Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én vagyok úgy, hogy...

Csak én vagyok úgy, hogy inkább már nem is válaszolok, mert annyi a rosszindulatú ember ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Sokszor nekiállok egy válasz megírásának, de végül nem küldöm el, mert a legjóindulatúbb válaszba is nagyon bántóan, gorombán bele tudnak kötni egyesek.
2010. okt. 8. 15:30
 1/10 anonim válasza:

Én lassan kérdezni nem akarok, mert úgy látom, hogy ha valamiről más a véleményem vagy másban hiszek.. stb, mint az átlag akkor kapom a leszólásokat. Valamelyik nap is leidiótáztak, mert Én hiszem, hogy lesz dimenzióváltás 2012-ben! Nah, mindegy..

Egyébként igazad van! Sokan tuti ezért regeltek az oldalra.. Szomorú


Üdv

24/L

2010. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem vagyunk rosszindulatúak, csak én konkrétan utálom a retardált emberek, akik hülyeségeket írkálnak, mert azt hiszik hogy igazuk van
2010. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal tökéletesen reprezentálja a társadalom összetételét.

Ugyanennyi rosszindulatú ember van a munkahelyeden, vagy áll melletted a metrón, vagy az üzletben, csak nem kerülsz velük kapcsolatba (jó esetben)

Frusztráltak az emberek, le vannak csövesedve, el vannak adósodva, ingerült mindenki.

Én nagyon remélem, hogy lesz jobb is.

2010. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem értem miért kell rosszindulatúnak lenni, mikor nyilván ők is azért vannak itt, mert segítségre van szükségük, és akármilyen kis hülye is a kérdés, valakinek nagy segítség..ha meg a válasszal nincsenek megelégedve, akkor pedig egyáltalán örüljenek,hogy valaki segíteni próbál.
2010. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy sok ember ki van idegileg, meg el van keseredve, de attól még nem kellene rosszindulatúnak lenni. Meg nem kellene személyes sértésnek venni azt, ha a másik boldog, és esetleg még jól is él. Valaki feltett egy kérdést, hogy miért szemét minden pasi. (nem pont így, de ez volt a lényege) Válaszoltam, hogy vannak nagyon rendesek is, nem kell pár hülye miatt leírni mindenkit, de ebbe is bele tudtak kötni... Az meg a legjobb, mikor válaszolsz egy kérdésre pl. boldog vagy?, és lepontoznak! Mit? Na, mindegy! Én nem értem az egészet! Csak sajnálom, hogy elveszik az emberek kedvét a válaszadástól, mert alapból ez egy jó oldal. Nekem pl. a babás kérdéseimre sok hasznos válasz érkezett, és jó volt tapasztalatokat cserélni.
2010. okt. 8. 16:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok úgy, de amúgy is ritkán szoktam már kommentelgetni. Kérdéseimre még nem érkezett 'olyan' válasz(kivéve pont az első kérdésemnél az utolsó válasz, de őt le is oltottam gyorsan:D)


15:39

Most te ezt komolyan írtad? Egyáltalán nem vagyok rosszindulatú, de mintha azt írtad volna "tegnap is leidiótáztak, mert hiszem hogy sajtból van a hold"... Semmi extra nem lesz 2012-ben.

2010. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

16:11-re.

Üdv a való világban, az emberek nem kedvesek, korrektek, okosak, logikusak, és mégis "hangosak". Majd megszokod. Most én is rosszindulatúnak tűnhetek, de komolyan, felsoroltál egy keveset az ember hibáiból, lehet hogy igazad van(szerintem is, de nem ez a lényeg most) de úgyse tudsz rajta változtatni, tehát a legjobb magadra nézve ha nem törődsz vele. A konkrét kérdésre hogy MIÉRT ilyenek, ezer féle válasz lehet.

2010. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah megint én vagyok, az előzőből lefelejtettem, hogy tehát ez csak egy panaszkodó kérdés lényegében(titokban akár te is tudhatod hogy nem fogsz tökéletes választ kapni rá, csak más emberek is kipanaszkodhatják magukat), tehát ha valakinek olyan kedve lenne, akár itt is trollkodhatna egy sort.
2010. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az én babás válaszaimat mindig lepontozza sok buta kismama, anyuka. és előre mondom, nem a véleményéért buta, hanem a viselkedéséért. pl ha pelenkás kérdés van én mindig leírom a tapasztalataim, tippjeim arra vonatkozólag, hogy játékosan hogyan lehet egy babát bilizni tanítani 1 évesen. erre nekem esnek, mert hogy az ő gyereke 3 évesen sem és én mit mondok ilyeneket. holott nem azt mondtam, hogy minden gyerek 1 évesen bilizik, csak azt, hogy érdemes próbálkozni, majd eldől mi van. de nem értik. lepontoznak, beszólnak, szapulnak, mert kinyílvánítom arról a véleményemet, hogy különleges nevek tetszenek, a gyerekemnek is azt adtam. és még folytathatnám. sugárzik a rosszindulat. én soha senkinek sem szólok be, csak akkor, ha tudományosan égbekiáltóan nagy marhaságot bizonygat.

mindjárt támadnak, mintha kellene. nekem megvan a véleményem az értelmi szintjükről és az érzelmi világukról. és megint mondom, a véleménye miatt senkit sem szólok le sosem, max azért nevezem butának, ahogy viselkedik. ez van.

2010. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt én is utálom, amikor belekötnek az emberbe. Azt főleg, mikor vitában nem tudnak más érvet felhozni, mint hogy "tanulj meg írni". Nem azért, mert nincs igazuk, hanem mert ezek sokszor gépelési hibák, és azért írják ezt, mert nem tudnak mit mondani. Én annyira gyűlölöm, mikor komolyan érvelek, megtisztelek vkit azzal, hogy komolyan veszem, amit írt, és akkor ilyen hülyeséggel reagál. Vagy bármi hasonlóan lerendező válasszal. Pedig a magyar nagyon fontos számomra, mégis ezt mondom.


A másik, hogy vki beírja, hogy ez milyen hülye kérdés. Tény, hogy vannak hülye kérdések, de én max. akkor mondom egy kérdésre, hogy hülyeség, ha olyasmi, mint amit pl. egy lány kiírt, hogy "Megböktem egy fiút Facebookon, és visszabökött, járunk?", mert ez ilyen másfajta hülye kérdés. de amikor vki csak kérdez vmit, amit a nagy többség tud, csak ő nem, mert nemvolt lehetősége megtudni, azt honnan kéne tudnia? szerintem jobb ha megkérdezi, és bátor is.

2011. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!