Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet? BŐVEBBEN LENNT!

Mi lehet? BŐVEBBEN LENNT!

Figyelt kérdés
Sokszor érzem,hogy megölném azokat az embereket akiket alaptalanul bántanak mind szavakkal mind tettekkel.Érzem a vágyat,hogy öljek.Kisebb koromban sok mindenki ártott,nem megvert hanem szavakkal bántott.Én ahogy tudtam védekeztem és mindig megpróbáltam a jobb utat járni.Érzem azt a vágyat,hogy megöljem azokat az embereket akik valaha bántottak.És minden embert aki másokat bánt alaptalanul.
2011. szept. 26. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Huh hát ilyenekből lesznek a gyilkosok,meg a felindulásból elkövetett emberölések elkövetői.Higgadj le...gondolj arra,ha ölsz,akkor nagy valószínüséggel elkapnak,ha pedig elkapnak,akkor ülni fogsz.
2011. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Változni fogok.:)
2011. szept. 26. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj hasonló súllyal visszavágni az ilyeneknek, te is jobban jársz. Plusz ne őrlődj ilyesmiken, csak tönkremész lelkileg, ezeken a dolgokon muszáj túllépni.
2011. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy normális válaszokat kaptam.De ez az igazság.Muszáj változni és túllépni ezeken a dolgokon.
2011. szept. 26. 19:59
 5/5 anonim válasza:

Hány éves vagy?

ha még iskolába jársz, akkor a suliba legyél antiszoc (nekem bevált)

ha már dolgozol, akkor válts baráti társaságot, esetleg munkahelyet.

A gyilkoláson nyugodtan gondolkozz, csak ne csináld meg!! Gondolatban csinálhatsz gyilkosságokat, de csak ott!

A valóságban valami mást kell kitalálni a visszavágásra.

2011. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!