Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi álszent ember?

Miért van ennyi álszent ember?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy mennyire jó a házasság, mégis pl. a chat is tele van olyan házas emberekkel, akik flörtölgetnek, vagy meg is akarják csalni a házastársukat. Azt mondták, hogy ha nem tudják meg, akkor nem baj, és prűd vagyok, ha elítélem a megcsalást.
2011. szept. 28. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam ilyet.

Sőt, sok olyan férfival beszélgettem akiknek már gyerekük is volt szex chatelni akartak..Meg olyanokat kérdeztek,hogy elállt a lélegzetem. Kérdeztem is, hogy ha ezt tudná a felesége, akkor mit szólna hozzá? Erre annyit válaszolt, hogy de nem tudja vagy valami ilyesmit.

Konkrétan olyan is volt amelyik találkozni is akart, csak mindig nemet mondtam. ÉS ezek családos férfiak voltak.

Nem tudom, hogy miért ilyenek vagy, hogy a való életben is ilyen sokan vannak-e. Remélem azért nem. Elég szomorú lenne.:S

De mondjuk ez jobban megerősítette azt, amit jó néhány éve eldöntöttem, hogy nekem nem kell se férj, se gyerek.

2011. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!