Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ennyi álszent ember?

Miért van ennyi álszent ember?

Figyelt kérdés
azokra gondolok, akik mindent leszólnak pl, hogy én nem nézem a győzikét, én sosem eszem fehér kenyeret és azzal tunkolja a marhapörit, stb.
2009. ápr. 3. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Erről mindig a Brian élete c. filmből jut eszebbe egy jelenet,amikor ott áll a hatalmas tömeg,és azt kiabálják,hogy "MI MIND EGYÉNISÉGEK VAGYUNK!" és erre megszólal valaki,a tömegből hogy "ÉN NEM".
2009. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
*eszembe.bocs
2009. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na jó azért én se nézek Győzikét, csakis a legbarnább kenyeret eszem, mégis ki nem állhatom az álszent embereket. De sajnos ez az ország különösen tele van velük, ez valami magyar sajátosság, azt gondolom.
2009. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Na meg az amerikát szidók, stb. Értem kikre gondolsz, bár Győzikét én se nézem :D


A legtöbb ilyen dologról az emberek érzik, hogy cikis, és nem akarják bevallani. Ez nem álszentség, ez megfelelési kényszer :)

2009. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem nagyon találkoztam olyan emberrel akinek nincsenek néha ilyen pillanatai. Kinek több, kinek kevesebb.
2009. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Mert azt hiszik, hogy ezzel könnyebben tudnak érvényesülni, és mert nem merik felvállalni önmagukat!
2009. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az eszedbe sem jutott, hogy valaki valóban nem nézni azt a Duna-érett senkiházit meg a családját? (nem bántásnak szántam a kérdést).

Amúgy én is ismerek ilyen embereket, akik cigivel a szájukban tiltakoznak a dohányzás ellen.

2009. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
A győzike egyáltalán nem butít, és bárki bármit mond én nem gondolom úgy hogy szar. Tudom hogy kritikailag egy nulla, és tudom hogy semmi újat nem tanulok belőle, de tulajdonképpen ha leköt akkor leköt. Mindenki csak szidja, elvakultak, meg se nagyon tudják válaszolni hogy miért annyira rossz, de érdekes hogy bárkit letud kötni. Egyetlen rossz dolog hogy felesleges dolgokkal tölti el a gondolataid és hogy primitív. Sokan vannak azok akik büszkék magukra mivel nem néznek győzikét, és fel is vágnak ezzel. Meg is értem, mivel általában csak az alacsony értelmi szintűek kedvelt műsora. De nem vagy te több hogy nem nézel győzikét, és nem eszel fehér kenyeret.Úgy látom hogy te megerősítésre vársz, arról hogy mindenki körülötted álszent. Lehet azért szólnak le mert felvágsz te is...
2009. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
na azért valljuk meg, Győzike aztán a színvonal ám rendesen .... hát eg yilyen országban mit várunk? ez az átlag magyar értelmi színvonala sajnos, én is ismerek olyat aki siet haza időre, nehog ylekésse a győzikét meg a szappanoperáit, mert most akkor jaj mi is lesz, most Juan Alvarez elveszi vagy nem veszi Isaurát ha már terhes lett tőle, de közben felbukkan váratlanul Rodolfo Menendez aki megpróbálja elcsábítani Rosariot ,...wwááá és képes egész nap ezen izgulni, hihetetlen. De valahol meg nagyon szomorú.
2009. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De most ezzel mi a baj? A tv arról szól hogy szórakoztasson, nem arról hogy művelődjünk.
2009. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!