Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hazudtam az egyik legjobb...

Hazudtam az egyik legjobb barátnőmnek, Ő pedig nagyon úgy látszik, hogy nem fog teljesen megbocsájtani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én viszont nagyon megbántam, de nem fogadja el a bocsánatkérésemet. Azt hajtogatta, hogy hagyjuk, már mindegy, legalább ez is kiderült. Mert mutattam neki rajzokat, amiket másoltam egy másik szép rajzról, és azt mondtam neki, hogy ezeket én rajzoltam (persze a másolásokat) ami igaz is. Erre megtalálta a neten az eredeti rajzokat, és közölte, hogy talált néhány hasonló rajzot, és megkérdezte, hogy lehet, hogy ezeket ellopták tőlem, és kirakták a sajátjukként? Vigyorogva mondta ezt az egészet, én pedig nem bírtam tovább, és kitálaltam, hogy másoltam őket. Erre a fejemhez vágta, hogy milyen egy genyó hazudozó k*csög vagyok. Már nagyon megbántam a dolgot, ezt mondtam is neki, de nem akar megbocsájtani, látszik is rajta, hogy nagyon lenéz, meg hogy csalódott bennem. Tényleg nagyon bánom az egészet, és nem tudom, mit csináljak, hogyan lehetne megoldani az ügyet. Azóta egy hete rám sem néz, szóba sem áll velem. Mit csináljak? :(

Bocsi, hogy hosszú lett.

15/L


2011. júl. 12. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem személyes sértésből mondtad,hogy te rajzoltad,nem értem,min van ezen ennyire megsértődve. Igazából te lehetnél sértve,hogy ilyen hangnemben beszélt veled és azóta is így viszonyul hozzád. Komolyan nem értem,hogy mit lehet ezen ennyire megsértődni... még ha róla hazudtál volna valamit...
2011. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ejha :D ez elég nagy baromság. Hát akkor főljön a levében, ha ilyenen megtud sértődni. Ha nem ezen akkor máson sértődött volna meg. Ne csinálj semmit. Te is tudod hogy hülyeségen sértődött meg, akkor ezt közöld vele és hagyd a fenébe, ne is idegesítsd magad. Én is megbántottam a legjobb barátnőmet, meg ő is engem, de attól még k*csögöztük le egymást. Addig álltam volna vele szóba. 23/N
2011. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Csak az a baj, hogy én nagyon szeretem őt, mert minden búmat-bajomat el tudtam neki mondani eddig, és meghallgatott, meg én is Őt. Nekem az ilyenek nagyon fájnak, és nem tudok könnyen túllépni rajta, szóval mindenhogyan keresem azt, hogy hogyan oldhatnám meg. Eddig is sokszor ler*bancozott, perverz állatozott, meg ilyesmik, amik nagyon bántóak voltak, de csak azt mondta, hogy ne sértődjek már be, mert viccel. Hát én az ilyeneket nem tudom viccnek venni. Már a szüleim is mondták, hogy hagyjam a francba, mert csak kihasznál, de nem tudom. :S
2011. júl. 12. 14:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Már Facebookra sem tudok belépni, mert látom a levelezéseinket, meg hogy miket írogat nekem, hogy milyen vagyok, hogy ezt csinálom. Nagyon felzaklat az egész. :(
2011. júl. 12. 14:31
 5/6 A kérdező kommentje:

Most meg olyanokat ír ki a Face falára, hogy "úgy imádom, mikor többször is a szemembe hazudnak, és én közben már rég tudom az igazságot" és "miért kell elviselnem a hülyítését, miért nem ordíthatom a képébe, hogy ne hazudj te szemét? :D" és egyéb szép mondatok, amik egyértelműen rólam szólnak. Idézetek a hűtlen barátságokról, meg ilyesmik...

Bocsánat, hogy itt sajnáltatom magam ,csak olyan jó kiírni magamból néha. :(

2011. júl. 12. 14:45
 6/6 anonim válasza:
Második válaszoló vagyok. Egyszer csak abba hagyja. Ha továbbra is csinálja a barátnőd, akkor ketyós. Velem is beszélt így az egyik barátnőm, de mikor már túlzásba vitte, akkor eldöntöttem, hogy többet nem találkozunk. Ez volt 3-4éve. A barátok jönnek mennek, persze ha nem voltak igaz barátok. Ha folytatja a baromságait, akkor lehet törölni facebookról. Nem köteleséged ezeket a gusztustalanságokat olvasni. Pár év múlva már csak mosolyogni fogsz ezen az egészen. Én is ilyen voltam mint te hagytam, hogy mások így viselkedjenek velem. fel a fejjel és felejsd el a barátnődet.
2011. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!