Van rossz szomszédod?

Figyelt kérdés
Mit szoktál "bevetni" ellene?
2011. okt. 3. 17:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Kertesház szomszéd - Frissen ideköltözött pökhendi majom család, nem tetszett nekik semmi, le kellett bontanunk a kerítést és újat rakatni mert jogilag támadható volt, persze az eddigi szomszédainkat nem zavarta, ránk küldött mindenféle szerveket hogy meg van e az 5méter a kerítés és a ház között meg hogy legális e a kapunk előtti sövény mert az őket zavarja, ha későn motorral megyek haza mondjuk ilyen éjfél-1-2 körül alapjáraton próbálok tényleg halkan felmenni az emelkedőn a garázs fele, már hívja a yardokat csendháborítás miatt, beszól hogy kussoljunk már mikor füvet nyírunk, tehát nagyon idegbeteg, idegesítő szomszédok... Én általában a 2 kutyájuknak szoktam romlott dolgokat adni, hogy fossák szét a kertjüket, beragasztottam a csengőjüket, előtte azzal szórakoztam hogy egy ilyen rugós cuccot raktam rá ami folyton benyomja a csengőt, 2-3 naponta hajnalba nyomtam ezt.. Olyan szintig jutott el a dolog hogy kiköttették a csengőt. Motorral mindig mikor megyek el, kikaparom a murvát a kapu előtt teljesen földig, megcseréltem a házszámuk számjegyeit, szilveszter előtt 1nappal 5 kiló konfettit nyomtam ki az ajtójuk elé, a macskájukat elüldöztem tőlük, szoktam rájuk küldeni szeretetszolgálatos idiótákat, a vonalas telefonjukat beregisztráltam nagyon sok helyre. Ezek a dolgok odáig fajultak hogy összefújták a kerítésünket, 1-2 sziklát raktak a bejárónk elé hogy mikor jön édesanyám haza (ő ér haza legelőször) ne tudjon beállni.. Én erre úgy válaszoltam hogy az elektromos kapunyitójuk motorját leégettem, és egyik reggelre 200köbméter termőföldet rendeltem a kapujuk elé (kocsival járnak :D ). 2 napig nem tudtak kiállni míg elpakoltatták onnan a földet, ja és azt mondták a bobcates srácnak hogy elénk pakolja le :D de persze résen voltam... Vigyorgó képpel mondtam az arcukba, hogy na ? Megér ez ennyit? Nem mondtak rá semmit, azóta "harmóniában" élünk, szal nincs gennyeskedés, de persze még mindig megy a sírás meg a rendőrhivogatás, de egymás dolgaiba már nem teszünk kárt
2011. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, te alattomos gyökér! Miért bántod a háziállataikat? Hogy száradna le a kis kezed...
2011. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 17:59


gratulálok szerencsétlen állatokat bántani... inkább meséld el, hogy hogyan volt valójában mert ez eléggé emlékeztet pár sablonos vígjátékra, engem nem hatsz meg a 86%-al...



Kérdező szólj nekik még párszor, bár az is lehet, hogy te reagálod túl, küldd rájuk a rendőrséget mit tudom én, mit vársz itt senki nem ismeri őket :D de ha a telefonszámukat kiírod páran biztos elkezdik őket zaklatni vagy valami :D

2011. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 wiWell válasza:
Nálunk a pozsonyból idekoltozotteknek nem tetszik semmi, például miért ugat a kutya, vagy korán kukorékol a kakas, átjár a szomszéd macska... ilyesmi. Múltkor panaszt voltak tenni a kozségházán, hogy miért nincs szlovák óvoda, persze mivel ide nincsenek bejelentkezve mint lakók, a polgármester jól elhajtotta oket. Múltkor meg a focipálya nem tetszett nekik, hogy miért van ott ahol, mert ok oda inkább építkeznének. Szóval vidámság van, magyar-szlovák baráccság.
2011. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Látom nem csak engem vesznek körül idióták :)
2011. okt. 3. 18:17
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Hajjaj ki hitte volna ha belerakom a megfosatós dolgot, akkor mindenki ezen lesz kiakadva :D Ez mért állatkínzás, és mért bántás?:D am nincs is kutyájuk szted hogy tudtam volna tönkreb*szni a kapunyitó motort?:D Csak az 50rongyba került kb, és gondoltam hogy az már senkit nem fog érdekelni a kutya után :DD Na peace, de am énis vígjátékokból táplálkoztam pár dolgot :D
2011. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Primitív viselkedésnek tartom az utált személyek háziállatait bántani, üldözni. Épp azokat, akik nem tehetnek a gazdáik viselkedéséről. Nagy IQ bajnok lehetsz.
2011. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28%
Jajj hogy lepontoztak azt a mindenit :D Igen primitív viselkedés igazad van, csak ha valakik ellen nem érnek a szavak akkor a tettek mezejére kell lépni:) Mellesleg nagy ívben lesz*rom a macskájukat rühellem az összes macskát, ezt meg főleg rühelltem miután folyton megzabálta a halainkat a kerti tóból :) Lehet lepontozgatni meg stb, de engem hidegen hagy én legalább leírtam az őszintét...
2011. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Van , méghozzá buzeráns rendőr!
2011. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!