Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Üvöltő zenével kell kezdeni a...

Üvöltő zenével kell kezdeni a napot?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy társasházban...

Én biztos idegbajt fogok kapni, hogy szomszédom minden reggel 5-kor, 6-kor, amikor készülődik benyomja a zenét és zeng az egész ház.

Reggel én is korábban kelek, de egyrészt eszem ágában sincs másokat zavarni, másrészt félkómás fejjel pont nincs szükségem ordító zenére.

Lehet én vagyok abnormális, és más is ilyen "lelkes" reggel.

Csak kérdezem, hogy most tényleg szükség van erre?


2011. okt. 5. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszert csinál belőle szólj neki. Szerintem is nagyon zavaró korán reggel.
2011. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Társasházban van közös képviselő, hozzá is lehet menni, legalábbis nálunk. 7-ig nem illik zajongani.

Ha nem hoz eredményt a civilizált társalgás, én biztos nem hagynám a szomszédot aludni. Ha 5-kor kel, nyilván korábban lefekszik, mindent megtennék, hogy éjjel 1-2-ig bosszantsam, még akkor is, ha ezért én sem alszom. Pár nap után alkuképesek lesztek.

2011. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már velük, nem érdekli őket. Pedig felnőtt, 40 év körüli emberek...náluk már ha eddig nem jött elő az intelligencia, akkor nem is fog.

Megbosszulni nem akarom, de nem is tudom, mert van egy kisbabám, mellette nem zajonghatok éjjel.


Csak egyszerűen furcsállom, hogy hogy képes minden reggel üvöltetni a zenét...én olyankor még fáradt vagyok a hangos zenéhez.

Közös képviselő nincs, ez egy 4-es társasház, abban pedig nem kötelező, hogy legyen.


Köszi, hogy írtatok, legalább tudom, hogy nem vagyok teljesen hülye.

2011. okt. 5. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Most utálni fogsz, de szerintem többször kap idegbajt a szomszéd a babasírástól-kiabálástól, mint te a reggeli készülődése aláfestő zenéjétől.
2011. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aha, alapesetben így lenne, ha nem olyan szomszédaink vannak, mint amilyenek...

Örülnék, ha a sírástól idegbajt kapnának, megérdemelnék, de babám nem sírós egyrészt, másrészt ezeket a bunkókat nem lehet lekörözni. A zene mellett állandóan ordítanak, és ha úgy adódik verik a lakások ajtaját, üvöltenek a folyosón...és még sorolhatnám a görénykedéseiket.

Úgyhogy nem utállak, csak felesleges beszólnod, ha igazából előítéletes vagy egy kisgyerekes családdal szemben, így nem tudod megítélni a helyzetet értelmesen.

2011. okt. 5. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!