Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt történt ez az eset.Az akkori legjobb barátnőmet megcsalta a párja és ezt megtudtam.A barátnőm sejtett valamit és mindíg kérdezgetett, hogy tudok e többet mert ő csak annyit tudott, hogy csók volt.A volt pasija megtudta, hogy én tudom és könyörgött, hogy ne mondjam el.Hát én meg elmondtam barátnőmnek, mert nem akartam neki hazudni.A barátnőm szakított vele, persze a pasi tagadott.Aztán újra összejöttek, de ismét szakítottak mert a pasi hazudozott továbbra is stb.Mindenki ellenük volt.A barátnőm talált magának egy új párt és boldogok együtt, de az exe nem bírja feldolgozni és engem hibáztat az ő hibáiért.Egy baráti társaságban voltunk, de mindenki megutálta mert barom és nem nagyon beszélnek már vele.Ha véletlen én szóba kerülök akkor mindíg szid stb.Azt hozzátszem, hogy sok barátnője volt már és mindegyiket megcsalta azóta.Nem bántam meg, hogy anno elmondtam barátnőmnek mert lehet azóta is össsze vissza csalná ha szét nem mentek volna.Volt már valaki ilyen helyzetben?
2011. szept. 18. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva k*rvajól csináltál mindent,de ezt nem kellett volna ide felrakni:D én nem voltam ilyen helyzetbe, és nem kell 1 ilyen emberrel semmit se kezdeni, a sorstól megkapja a pofont meg majd szépen lassan emésztgeti magát. Neked annyi a dolgod h leszarod magasról:D
2011. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen normális a faszi, de ahogy Marci is írta, sz...d le magas ívből!
2011. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából lesz@rtam eddig, de most megint visszahallottam, hogy lehord mindennek és felb@szta az agyam.
2011. szept. 18. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!