Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok magatokról...

Mit gondoltok magatokról magyarok? Milyennek látjátok saját magatokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 19:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
66%
Kár, hogy kommunizmus sose volt lényegében, csak próbálták.
2011. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
78%

Második vagyok.


[link]


Ez már a második feltalálós hír, amit ebben a hónapban olvasok. Sajnos az előzőt nem találtam. Szégyenszemre már nem emlékszem rá pontosan mi volt az. Valami nagyszerű találmány volt, amelyet magyar egyetemisták találtak fel. Sajnálom, de mostanában nem sokat pihentem, kihagy az agyam.

2011. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
75%

mepróbálom szeretni ezt a népet, de egyre kevésbé megy (én is magyar vagyok)...


szerintem valami talán már visszafordíthatatlanul elromlott az emberekben, a hangulatukban, a hozzáállásukban, a tűrőképességükben, mert már mindenkinek elege van, mindenki fáradt, és nem csak a 22 éve tartó politikai adok-kapoktól és mutogatósditól...

2011. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon sok pozitívum és negatívum van bennünk.


Pozitívum: szerintem értelmesnek, okosnak mondhatóak nagy általánosságban a magyarok. Van bennünk egyfajta kötődés, hazaszeretet...Jók vagyunk a tudományokban és a sportban...


Negatívum: túl sokat képzelünk magunkról, minden más nemzetiségűt ellenségnek tekintünk. A legnagyobb hiba: nem tudunk túllépni a múlton, csak nyavalyogni tudunk azon, hogy mi történt, de előre haladni már nehezebb. Nem vesszük elég komolyan az idegen nyelveket. És sajnos manapság már a magyar nép egyre türelmetlenebb és...mondjuk ki bunkóbb.

2011. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%
Ja és azt még hozzátenném, h összetartás...na az hiányzik belőlünk a leginkább. Előző voltam.
2011. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
79%
A nemzeti öntudatot sikeresen kiölték a magyarból az elmúlt 60 év alatt. Ez nehezen, lassan, de helyrehozható. Ne hallgassatok a kertész ákosokra!
2011. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%

Az intelligenciánk hiányos,az oktatási rendszerünk pocsék,primitív.(Nézzetek meg a tv-ben egy vidéki "egyszerű" emberrel készült beszélgetős riportot)El bunkósodott ez a nép.Hiába épültek korábbban művelődési házak, jöttek létre könyvtárak.

Már Hofi is megmondta egy magyar emberre két bunkó jut, de lehet, hogy azóta ez már három.

2011. okt. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

tudod milyenek vagyunk: leégett a társasház tetőzete, ahol a legfelső szinten van a lakásom.beáztam az oltástól, beáztam az esőktől.a lakás mennyezete fekete volt a penésztől, az ajtók ablakok megvetemedtek. külcsönt adtam a társasháznak,hogy legyen mivel elkezdeni az ideiglenes tető éépitését, ami elkészült és a kölcsönömet a háznak a biztositó visszadta a háznak, betették kamatozni és nem akarták visszaadni.mindenféle ürügyet kitaláltak. most pereskedem a társasházzal. senki sem állt fel, hogy köszönjük a segitséget, adják már vissza a pénzemet.

a per előtt nagy részét visszaadták, most mindenki haragszik, hogy a perhez befizetett dijakat is követelem.

ilyenek vagyunk. és utalnék itt egy másik kérdezfelelekre,

nem cigányok laknak a házban. a szolidaritás, a becsületesség mind mind mese. van káröröm és kapzsiság.

2011. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
34%
a magyar dolgos, becsületes, és ha kell ki áll az országáért.
2011. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
97%

Egy vicc jut az eszembe.

Szent Péter ellenőrző körutat tesz a pokolban.

Megáll egy üstnél. Körülötte tíz géppisztolyos ördög.

- Kiket őriztek itt?

- Az oroszokat.

Megy tovább. A következő üstnél csak egy ördög van, kezében egy nagy könyvvel.

- Ide miért elég egy ördög egy könyvvel?

- Itt vannak a németek. Ha kimászik valaki, csak felolvassa neki a Pokol Szabályzatának megfelelő paragrafusát.

A harmadik üstöt nem őrzi senki.

- Ide miért nem kell őr?

- Itt vannak a magyarok. Ha valaki megpróbál kimászni, a többiek úgyis visszahúzzák.

2011. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!