Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Zavar az egyik ismerősöm...

Zavar az egyik ismerősöm meztelenkedése. Titeket zavarna? Mit szólnátok hozzá? Hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Nekem alapvetően nincs bajom a meztelenkedéssel, bár tény, nem szoktam meztelenkedni, de szerintem ez már sok. Alapvetően gyakran van meztelenül, és ha elmegyünk valahova kirándulni, pl. egy tó mellé, akkor már egyből vetkőzik, hogy meztelenül belemenjen. Vagy sétálunk az úton, és akkor is ilyenekről beszél, hogy de jó lenne ha minden ember meztelenül szaladozna. Meg ilyeneket is rajzol, akárhol van, meztelen embereket. És persze, ha azt mondom, hogy én nem vagyok ilyen, nekem ez már sok, akkor hülye vagyok, meg mindenki hülye, aki nem meztelenkedik, mert "attól szabadabb érzés nincs" meg az természetes. Eléggé zavar ez a tulajdonsága, hogy mindig a meztelenkedésen van, és mindenkitől elvárná hogy úgy legyen, mert aki nem, az természetesen hülye. Meg talán cukkolja is az embereket ezzel. Ti hogy kezelnétek?
2011. okt. 16. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele. Majd beleun, ha mindenki leszarja.
2011. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nagyon nem érdekelne hogy erről beszél, majd abba hagyja egyszer
2011. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele. Tudod ki kirándulgatna olyannal, aki a lengő pötsével riogatja a környékbeli kisgyerekeket és nagymamákat.
2011. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Majd leszokik róla :)
2011. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Távolsággal...


Viccet félre téve, függetlenül attól, hogy igaza van-e vagy sem, egy tapintatlan bunkó, aki mások arcába kényszeríti a hülyeségeit akkor is, ha ez másoknak kellemetlen. Minek erőlteted a dolgot? Amúgy kíváncsi vagyok, hogy mikor fog leesni az ilyeneknek (homokosok, meztelenkedők, hippik stb.) hogy krvára senkit nem izgat mit csinálnak, legyenek is nyugodtan büszkék rá, de az ilyen dolgok olyanok mint a pénisz. Jó dolog, ha van, jó dolog büszkének lenni rá, de nem kellene gátlástalanul lebegtetni mindenki előtt nyilvánosan és megpróbálni lenyomni mások torkán.

2011. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Azt mondanám neki, hogy akkor: vetkőzzön :)

Vannak ilyen emberek, nekem is van ilyen ismerősöm, én hagyom had mondja, nem igazán érdekel. Flúgos és kész.

Mindenkinek van bogara :)

2011. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van valami beütése.Talàn màssal nem tud kitünni.
2011. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki keményen, határozottan, hogy mutogassa magát annak, akit érdekel. És vagy értse meg, hogy te nem vagy rá kívámcsi, vagy nem lesznek közös programjaitok.
2011. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha lány az illető, és még szép is, hát örülj neki! :)

Ha meg fiú, akkor ez van, ő ilyen, vonj vállat és vedd tudomásul. Neked attól még nem kell követned a példáját, ha nem akarod.

2011. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy nem vagyok rá kíváncsi. Ha nem érti, nem tölteném vele az időmet.
2011. okt. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!