Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kezelitek/kezelnétek az...

Hogy kezelitek/kezelnétek az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

1. Nálad menőbb, erősebb, 'ismertebb', de veled azonos nemű diák beszól neked a suliba, de nem az osztálytársad és nem is ismered... Pl: Ott megy az a büdös k.rva... Vagy Nézd már azt a b.zit... Mit teszel?

2. Tudod h az egyik o.társad nem bír téged és állandóan beszólogat. Megpróbálasz vele beszélni... De másnap újra folytattja? Mit teszel?

3. Amúgy az életbe, h kezelitek azt hogy ha XY nembír titeket?! De te XY-t bírod, kedveled, vagy mondjuk semmi bajod vele... És mondjuk egy közös ismerődöd megmondja hogy: Hát XY nembír téged... Mit teszel?

4. Egy régi barát, osztálytárs akivel X éve nem beszéltél kiderül h egyáltalán nem bírt, utált téged, ennek-annak tart... Mit teszel?


2011. jan. 4. 16:26
 1/6 Saten ‫҉ ***** válasza:

1. odamegyek és megfejelem. Ha sokkal erősebb nálam és valószínű sz4rrá fog verni akkor is

2. Valószínű nem foglalkozom vele, úgyis tudom, hogy én vagyok a jobb... majd tesin úgyis találkozunk

3. Megkérdem mi a baja velem, ha olyan amiben tényleg hibás vagyok akkor elnézést kérek ha olyan amiben úgy érzem nem akkor lesz4rom az illetőt

4. Semmit, gondoljon amit akar, úgyse kell vele beszélnem minden nap

2011. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, mert totál hidegen hagy mások mit gondolnak rólam.
2011. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Semmit.

2. Semmit.

3. Semmit.

4. Semmit.

Őt minősíti, amit csinál, nem engem. Tapasztalataim szerint azok szoktak beszólogatni, akik a saját értékükben nem hisznek, a saját bénaságukról akarják elterelni a figyelmet.

2011. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.: lehetőség szerint hasonlóan visszavágok. Ha ennyiben sikerül "megegyeznünk" (akár poén is lehetett az egész), akkor kész. Ha nem és visszaszól vagy később újra eljátsza, akkor valószínűleg nekimegyek, akár erősebb akár nem.


2.: szintén megpróbálok hasonlóan viszonyulni, de tapasztalatom szerint az ilyet is általában egy verekedés szokott lezárni.


3.: amíg nem hallom XY-tól, addig leszarom. Vagy amíg nem kezd túl zavaró lenni.


4.: semmit.

2011. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Odamennék és megkérdeném, hogy mire fel fikáz engem. Mondanám, hogy vegyen vissza az arcából.


2.Elküldeném melegebb éghajlatra, ha nem hagyja abba, megpróbálnám felhívni a figyelmet a nevetséges viselkedésére. Hátha észreveszi magát.


3. Aki ok nélkül nem bír, azt levegőnek nézem. Kerüljön el és nincs probléma.


4. Nagyon kétszínűnek kell lenni, hogy évekig a barátomnak tetesse magát --> érvénybe lép a 3. szitu.

2011. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1. Nem foglalkozom a dologgal, mert nem is ismer, úgy sem igaz, amit rólam mond.

2.Nem lenne szimpatikus az biztos. Nem figyelnék rá, és akkor megunja, hogy engem piszkál.

3. Nem tudom...

4. Megbánom, hogy vele barátkoztam, alaposan átgondolom a helyzetet és máskor olyanok társaságában leszek, akik képesek megmondani az őszinte véleményüket azonnal, nem kell 10 évet várni, míg kimondja amit gondol.

2011. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!