Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eddig mindig ugrottam a...

Eddig mindig ugrottam a barátnőmnek, ha kellettem valamire. Ez változott, és ő meg pukkad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár éve kezdtem egyre depressziósabb lenni, önértékelési zavaraim voltam meg ilyenek. Megfelelelési kényszerem is volt.. Ezért mindig féltem, hogy mit gondolnak az emberek rólam, meg igyekeztem a kiedvükben járni, csak hogy jó véleménnyel legyenek rólam. Ám most megerősödött a karakterem (bár igy is van még mit dolgozni rajta), de már nem vagyok olyan, aki egy füttyentésre ugrik... És ez nem tetszik a barátnőmnek, vagy nem szokott még hozzá és olykor borsot tör az orrom alá... Volt, hogy a külsőm miatt is beszólt... Ennek ellenére barátkozunk, nem szeretném elveszteni őt, de nem azért, mert nem lenne akkor kivel barátkoznom, hanem mert birom a lányt :). És ezért is tud annyira megbántani olykor, jobban a szívemre veszem ha tőle jön a kritika. De már tudom, hogy akkor sem lehetek papucs, ahogy voltam nem olyan régen még. Meg fogja szokni ezt szerintetek, az új helyzetet?
2011. okt. 8. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg hát, nyugi, ha igaz barátnő, akkor megszokja.


Megkérdezhetem hogyan lábaltál ki ebből a helyzetből?

Én is ilyesmi vagyok, de nem tudok túllépni rajta :(

2011. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem, ha tényleg barátnők vagytok, akkor mondd el neki őszintén, hogy miért változtál meg a korábbi önmagadhoz képest, ha ő is "bír" téged, akkor megérti a helyzetet.
2011. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól teszed ne is hagyd magad kihasznàlni. Sajnos én is ilyen vagyok, csak még nem tudtam elérni azt amit te.Próbàlom de nem igazàn megy, hogy nemet mondjak. Nekem is kérdésem, hogyan csinàlod?
2011. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem Boginak hívnak véletlenül?:D
2011. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!