Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Leöntöttem a telefonomat...

Leöntöttem a telefonomat kólával. Apámék nem vesznek újat. Rossz ötlet ilyet csinálni? 17l

Figyelt kérdés
2 éves lett volna a leöntött telóm. Nincs itthon egy 'letevős' régebbi telefon sem. Viszont azon a munkahelyen, ahol nyáron 'önkénteskedtem' (csomó mindent csináltam, több olyan nam volt, amikor 8 óránál is többet 'dolgoztam' velük), gyakran sorsolnak elektronikai eszközöket. Főnökkel is sikerült jóban lennem. Esetleg megemlítem neki (nem konkrétan, hogy telefon kell), ha összefutunk, hogy mi történt, és azt is, hogy nem kaptam fizut...
2011. okt. 9. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" gyakran sorsolnak elektronikai eszközöket", na meg "rakjanak Neke felre egyet"?

Normalis vagy? A sorsolas egy szerencsejatek. Nem raknak senkinek semmit felre, hanem fivatalosan kell hogy nyerojuk legyen. Ha nem igy bonyolitjak a sorsolast, nyugodtan fel lehetnek jelentve, aztan fizethetnek ugyvedeknek, stb. Menj, dolgozzal penzert, es vegyel magadnak egyet. Ha nem, talan ha otthon segitesz, kapsz egy uj telot.

2011. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kapnál egy telefont, de nagyot zuhannál mindenki szemében. A méltóságunk legyen fontosabb a tárgyaknál.
2011. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!