Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kivel beszélgessek? Egyedül...

Kivel beszélgessek? Egyedül érzem magam

Figyelt kérdés

a legjobb barátnőmmel régebben megbeszéltem az ilyeneket,de ő meg elk.rvult,állandóan pasizik,és az olyan ismerőseinkkel,akikre eddig azt mondta,hogy r.bancok,most hirtelen olyan hűde jóba lettek,és engem már le se szar....


mostmár nincsenek olyan IGAZI barátaim,akikkel tudnék beszélgetni


a szüleim utálnak,a tanulmányi eredményeim egyre csak romlanak,az egész napom abból áll,hogy elmegyek suliba,ahol a fél suli kb cseszeget,hazajövök,hallgatom a szüleim veszekedését,meg ahogy engem osztanak hogy milyen egy hülye p.csa vagyok,meg egy disznó,meg szemétláda,és stb. ...


és már tiszta stresszes vagyok,az önbizalmam is egy nagy nulla


már olyanokon gondolkodom,úgy is ronda vagyok,mindenki utál,jobb lenne ha öngyilkos lennék...


de ezeket nem tarthatom magamban


akkor mégis kivel beszélgessek?


13l


2011. okt. 9. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
2011. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
cleverbot.com
2011. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen beszélgetek veled, igaz 18 vagyok, de remélem nem baj :)
2011. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gish válasza:
67%

Első kettőnek:

xD


Nah, de, hogy válaszoljak is.

Attól, hogy vannak ilyen emberek, attól még nem kell általánosítani. Ismerkedj, beszélgess, barátkozz. Az, hogy lesz kudarcélményed, az tény, de ne add fel. A mai világban ez már csak így megy...

2011. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem tudom milyen onkentes munka lehetosegek vannak ott, ahol elsz :) Igaz, azt sem tudom, hany eves vagy :) Ha van valami ilyesmi a kozeledben, akkor csatlakozz hozzajuk:) pl. madarasz egyesulet, turista klub vagy valami hasonlo. Ezen az uton lesz elfoglaltsagod, baratokra lelsz, s csinalsz valami hasznosat is es elveszi az onmagad korul valo forgast :)


Nincs onbizalmad, mert nem tudod ki is vagy valojaban :) A szavaidbol itelve, korbe-korbe topogsz es nem latod a fat az erdotol. S hidd el, nem az vagy, akinek mondanak :) Szoval, probalj csatlakozni egy csoporthoz, ami erdekel. Anno, en a madartani egyesulethez csatlakoztam, s nem bantam meg :) Persze, ha van lehetoseged ...


Sok sikert :)

2011. okt. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :))


amúgy nincs annyi ilyen csoport féle....barátnőm jár egy ilyen vallásos akármibe,ami amúgy annyiból áll hogy néhány gyerek ott van ,hülyülnek,legtöbbször nincs is velük senki felnőtt,azt cső


csak annyiból gáz hogy nem vagyok megkeresztelve,és úgy bunkóság lenne odapofátlankodni ://

2011. okt. 10. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!