Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elköltözik, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elköltözik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15éves srác vagyok, és a barátnőmék elköltöznek több száz km-re. Nagyon szeretem, egy éve vagyunk együtt és most kb. a szívem szakad meg. Valami tanács?:(
2011. aug. 29. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Az alkohol segít felejteni.
2011. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Távkapcsolat, vagy hogy könnyebb legyen: felejtsétek el egymást. Fiatal vagy, előtted van még sok nő, leszel még szerelmes (ha az vagy), szinte gyerek vagy még, felesleges szenvedned. De sajnálom hogy így történt.
2011. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik a fájdalom és lesz egy másik csaj! Nem tud vígasztalni tudom, hogy fiatal vagy, de gondolj bele.... Vele akarsz lenni 60 éves korodba is?
2011. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha erős a szerelmetek, és folytatni akarod vele, akkor vágjatok bele a távkapcsolatba.

Nektek kell eldöntenetek, hogy mennyit ér a kapcsolatotok, mennyire vagytok fontosak egymásnak.

2011. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!