Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit gyerekes kérdés, de érdekel.

Szóval van 1 alak (tanár), de nem tanít. Fb-n ismerősöm és elég gyakran hozzászólogat a dolgaimhoz. Pl. zenével kapcsolatban, forma-1, vagy más. Én szívesen válaszolok neki..de erre már sosem reagál..

Miért kezdeményez beszélgetést, osztja meg a véleményét, ha az én válaszomra már nem reagál?


2011. okt. 11. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert ő a tanár. Az órán is mindig ő beszél, és magasról tesz rá, mi a diák véleménye. Leadja az anyagot és kész. +Van egy csomó közös ismerősötök valószínűleg, akiknek az üzenőfalán ugyanúgy megjelennek ezek a kommentek, égő lenne neki ha egy szellemi csatában alulmaradna. Főleg egy (bocs) "taknyossal" szemben. Légy óvatos az ilyesmivel, tanárral-később főnökkel ne nagyon bratyizz, mert lehetnek számodra kellemetlen tapasztalatok. Lehet, hogy csak villogni akar, hogy a köv. generáció dolgaihoz is hozzá tud szólni. Vagy bunkó szimplán. Vagy az is lehet, volt már elfajult párbeszéde a közösségi oldalon. (Elszemtelenedett a diák.) Ha kimaradsz és tuti nem taníthat már, lehet hogy megváltozik a dolog. Like-old a hozzászólásait, és ennyi. Szerintem.
2011. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!