Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek velük? Igazuk van?

Egyetértetek velük? Igazuk van?

Figyelt kérdés
14 éves hungarista lány vagyok,de sok ismerősömnek nem tetszik és az anyumnak sem.Azt mondják az én koromban még nem kellene ilyennek lennem,pedig van egy csomó barátom aki szintén hungarista,velem egykorúak és vannak akik sokkal fiatalabbak.Nem szokok balhékba keveredni meg ilyenek,nem iszok,cigizek,mondhatni hogy jól tanulok.Nem értem mért nem örülnek,hogy büszke vagyok a magyarságomra.
2011. szept. 24. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
veled értek egyet, szerintem fontos, hogy egy magyar ember büszke legyen a magyarságára
2011. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetértést.=))
2011. szept. 24. 10:59
 3/14 anonim válasza:

Én 14 évesen még nem nagyon voltam hungarista, de most 16 évesen vérbeli hungarista vagyok :) (én sem iszok, nem cigizek, jó tanulok)

A szüleimet nem nagyon zavarja, mivel ők is eléggé azok, ami meg a bátyámat illeti, szinte miatta lettem az, amit egyáltalán nem sajnálok. :)

Az osztályban nálunk is rengeteg hungarista van, főképp fiúk.

Légy büszke, hogy igazi magyar vagy és ilyen gyönyörű nyelvet beszélsz! :D

16/L

2011. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én nagyon büszke vagyok,de anyám azt mondja vannak az életben fontosabb dolgok is mint ez a pár hónapos hisztim hogy ungarista vagyok,holott már kicsi korom óta az vagyok.

Szerencsés vagy hogy a szüleid is azok meg a bátyád is,nekem apum megbékélt vele,nővéremet cseppet sem érdeklem,bátyám meg félig-meddig örül neki.De anyum nagyon ellenzi ezt.Múltkor már azt kérdezte,hogy mért nem tudok úgy öltözni mint a többi velem egykorú lány,erre én megkérdeztem higy mért akkor k*rvának öltözzek?Erre azt mondta ne merjek feleselni és szobafogságot kaptam.Az zavar a legjobban hogy soha nem mutatta ki hogy tisztelné azt hogy hungarista vagyok vagy ilyesmi,mindig csak a nővérem volt a tökéletes lánya,aki főiskolára jár,mellette dolgozik és van vőlegénye is.Mellette én vagyok a kis különc hungarista.

2011. szept. 24. 11:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha vagy valaki, van stílusod, de pár év múlva megérted, hogy miért ilyen anyud. Nem bántani akarlak, de kislány vagy még, tini.
2011. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nekem nagyon fontos,hogy kiálljak a magyarságom mellett és büszke vagyok rá.De zavar hogy anyum ezt nem érti meg.
2011. szept. 24. 12:41
 7/14 A kérdező kommentje:
Helyesbítek,nem akarja megérti.
2011. szept. 24. 12:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Miben áll az, hogy kiállsz a magyarságod mellett? Hogy mutatod ki, milyen ideológiát vallasz? Kérlek ne mond azt, hogy hungaristát, mert nem ismerem a mögötte rejlő eszmét. Írd le, hogy mit jelent számodra ez, mit gondolsz a magyarokról, magyar történelemről - akár Trianonról - mire vagy büszke, és még amiről csak szót ejtenél itt. Köszi.
2011. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem a magyarság a legfontosabb dolog a világon,egyszerűen nem tudom szavakba foglalni milyen fontos nekem.
2011. szept. 24. 13:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne, ha kifejeznéd, mert hogy csak hajtogatod milyen fontos, csak úgy tűnik, csak egy kislány vagy, aki egy olyan eszmét követ, amiről fogalma sincs, és maga sem tudja mit szeret annyira benne, miért tartja annyira fontosnak a "magyar" dolgot.
2011. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!