Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért durcásak a lányok az utcán?

Miért durcásak a lányok az utcán?

Figyelt kérdés
...megfigyelted? A lányok nagy része olyan arccal vonul az utcán mint akiknek most vették el a kedvenc macijukat, ha ne adj isten véletlenül rájuk nézel, még a szemöldöküket is összevonják, vagy haragos tekintettel elfordulnak...nem értem...
2011. okt. 13. 08:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hideg van...a napsütésben mindenki mosolygott
2011. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy túlzottan bámulod őket.Ezt senki sem szereti. :)
2011. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom de én inkább ritkán látok mosolygós embereket, max akkor ha párban vannak. Ha egyedül akár férfi akár nő mindegyik maga elé néz, és néha morcosan. Én nem mondanám azt, hogy csak nők csinálják ezt.

Egyébként meg lehet csak simán rossz napjuk van, vagy nincs kedvük mosolyogni. :) Ezernyi oka lehet.

2011. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted a pasik mosolyogva mennek az utcán? Sok nőt valóban irritál, hogyha bámulják őket. Köztük engem is....
2011. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beszóltál??
2011. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
...asszem inkább "szenvedő" a kifejezés, amire gondoltam, pedig szépek csinosak, és ruha rajtuk abszolút trendi, mégis "világfájdalom" tükröződik az arcukról...és nem szoktam beszólni , nem a stillusom...egy mosoly vagy egy félmosoly beleférne, úgy sem jogosít fel semmire...
2011. okt. 13. 09:57
 7/18 anonim ***** válasza:
Én barátnőm is sokszor ilyen. Amikor még nem jártunk csak barátkoztunk akkor ő is sápadtan mászkált az utcán és elég durcás volt mindig. De most ha együtt vagyunk vagy meglátjuk egymást már fülig érő vigyor van neki. Idegenek előtt meg még jó hogy nem mosolyog.
2011. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mosoly?mire fel? xD

Miattad gombázzon be a fél város? omg... :DD

2011. okt. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel "védekezem". Nem mosolygok -> nem látszom se szépnek, se kedvesnek -> nem jönnek oda olyanok, akikre nagyon nem vagyok kíváncsi, vagy félnivalóm lenne tőlük. Mármint ez rám szürkületben meg sötétben igaz. Nappal igyekszem mosolyogni. És ha arra a részre, hogyha rájuk nézel, összevonják a szemöldöküket: ha valaki kedvesen néz rám, és normálisnak néz ki, arra mosolygok. Ha megbámul vagy úgy néz, hogy "mindjárt odamegyek hozzád, csak mosolyogj vissza", nem.
2011. okt. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
vazzze!! Add már vissza a macijukat!Hogy lehetsz ilyen kegyetlen? :)
2011. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!