Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a 20-on évesek...

Mit gondolnak a 20-on évesek a 30-asokról, és mit gondolnak a 30-asok a 20-on évesekről?

Figyelt kérdés

Megjelenés, öltözködés, gondolkodás, viselkedés, világnézet? Mi az ami előny, mi az ami hátrány?

Mi az ami tetszik? Mi az ami irritál?


Milyen egy 20-on éves pasi nő...Milyen egy 30-as pasi nő?


2011. okt. 13. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Igazából én a 40-eseket szeretem, hogy miért azt nehéz elmondani. Mindig is ők vonzottak. Imádom, hogy érettebbek testileg, nem kisfiús az arcuk, szóval nekem olyankor férfiasak. Az érintésük is valahogy keményebb, mélyebb, a világnézetük is jobban passzol hozzám.

Nagy hátrányuk, hogy vagy van már gyerekük, vagy akarnak. Nálam mindkettő kizáró ok.


22/N

2011. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

olyan NAGYOK nekem a 30-asok. Mikor 30-as emberrel találkozom, valahogy felnőttebként tekintek rájuk, mint a saját korosztályomra. A 30-as pasik különösen vonzanak, a nők meg...sokuknak ugye már gyerekük van, családanyák, és feleségek. Számomra ők már elkezdték a nagybetűs életet. Mi, 20-asok még azért a biztonságos fészek szélén próbálgatjuk a szárnyainak. Ők már elkezdték a próbarepülést. (jobb esetben:))


24/N

2011. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Megjelenés, öltözködés, gondolkodás, viselkedés, világnézet"


Mivel ez egyénenként, és nem korosztályonként változik, nehéz általánosítani.


"Mi az ami tetszik?"


Ha valaki nem birka, és mer önmaga lenni. Az érdekes emberek.



"Mi az ami irritál?"

Ha valaki elítél másokat azért, mert nem olyanok, mint ő. És az általánosítás.


"Milyen egy 20-on éves pasi nő...Milyen egy 30-as pasi nő?"


Megint csak egyénenként változik.

2011. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet pontos választ adni


Üdv


29/F

2011. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vonzodom ahhoz a korosztalyhoz, mert koraven vagyok, mindig a felnottekkel baratkoztam szivesen. Az oltozkodesuket tekintve szerintem normalisak, nem viszik tulzasba, de nem is hanyagoljak el magukat. (mar aki) Tapasztaltak, erettek, tudnak olyat, amit en meg nem. Mindenkeppen felnezek rajuk. (mar akire) Ha van rajtuk 1-2 ranc, nem azt latom, hogy jo eg, hogy oregszik, hanem a gondot, az oromot, az elet okozta apro borhibat, amivel o teljes ember es gyonyoru ugy ahogy van. Nem szeretek altalanositani, harmincasok koreben s van rengeteg bizonytalan, korlatolt, identitaszavaros ember, de nagy reszuk mar tudja mit akar, mit var az elettol, es ettol kiegyensulyozottabb, mint sok fiatal.

19/L

2011. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31 vagyok, és bár örülnék ha mégegyszer 25 lehetnék ,azért nem változott annyira sokat az életem. ugyanúgy sportolok, ugyanúgy érdekel a divat a smikelés nem tűnök annyira ki egy 25-28 éves csoportból.talán annyiban másabb vagyok hogy sokkal tudatosabb magabiztosabb lettem minden téren. nem hiszem hogy olyan nagy ellentét lenne a két korcsoport között pláne a mai világban amikor minden kicsit kitolódik.
2011. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok most. Ismerek jófej harmincasokat, de sokszor azt tapasztalom a többség részéről, hogy 30 után már valahogy bepunnyadnak. Semmi szórakozás, semmi kikapcsolódás, csak és kizárólag az ilyen "muszáj-dolgok". Félreértés ne essék, persze, hogy dolgozni kell, meg vannak feladatok, kötelességek, ezt nekem nem kell megmagyarázni, nekem is megvan a magam dolga, gyereket is nevelek már pár éve :) Csak valahogy azt érzem, hogy sok 30 fölötti emberke már elkönyvelte magát lélekben középkorúnak. Én nem szeretnék ilyen lenni.
2011. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Írhatnátok még többet is!

Én se akarok bepunnyadni:)


Én úgy látom h harmincasoknak már nagyon az egzisztencia körül forog a gondolatuk, meg sok a meló a háztartással gyerekkel akinek van, és örülnek ha otthon pihennek. Meg van aki azt mondja azért nem járnak szórakozni, ismerkedni, mert a huszasok közt ők már nem érzik olyan fiatalnak magukat...(versenyképesnek) A fiatalság nagy érték, viszont azt mondják nem adnák oda a tapasztalatukat. Engem is zavar, ha merevek, amikor a napi rendtől nem tudnak eltérni, sokan bele is hülyülnek a háztartásba, h jaj nehogy rendetlenség legyen otthon.

Meg egy halom társadalmi elvárásnak meg kell felelniük, játszák a szerepeket. Talán öltözködésben nem annyira közönségesek, h mindent kiraknak.


A 30-as pasik elég merevek, van egy csomó elvárásaik a nőkkel szemben, közben meg magukat nem látják, kezdenek elhízni egyik másik. Nem olyan lelkesek, mint a 20-as pasik.


Ők viszont elég zöldfülűek. De izmosak, macsósak, trendik, vidámak, de felelőségvállalás nagyon zéró, egyenességben is gyengék.


A huszas csajok, karrieristák, sexisek, trendik, szabadelvűek, sokan nem tisztelik az idősebbeket. Sokszor zavaró a viháncolásaik, egy harmincasnak már az közönséges, meg feltünési viszketegség.


Az is elképzelhető, h a média elviszi őket rossz irányban, h csak a felszín a lényeg, és akkor könnyen adják magukat, erre egyre jobban elterjed az a jelenség, h ehez hozzászoknak a pasik és már nem is akarnak komolyabbat, azok a nők viszont emiatt megszívják akik komolyabb kapcsolatot szeretnének.

2011. okt. 14. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!