Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, igaz lehet,...

Mit gondolsz, igaz lehet, hogy azt kell mondani a masiknak, amit masok nem szoktal (ennel fogva, nem is lehet teljesen igaz)?

Figyelt kérdés
Tehat, ha egy buta embernek azt mondod, hogy okos, konnyen a bizalmaba fogad. Ha egy csunyanak azt, hogy szep, ugy szinten es igy tovabb. Te mit szeretnel hallani, amit ritkan mondanak, de szerinted igaz? Vagy szerinted sem az?
2011. szept. 17. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A valóságot és az igazságot.

Amit a legjobban utálok az a kétszínűség és a hazugság.

2011. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt a kérdésed majdhogynem értelmezhetetlen.. másrészt, ezzel a logikával a szépnek azt kell mondani, hogy ő csúnya? Neki azt biztos ritkán mondják..

Amúgy hülyeség. Az álszent, kétszínű, hazug emberek mondhatnak akármit, nem lesznek szimpatikusabbak, ha nyaliznak.

2011. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosan mint ahogy az első írta.AZ igazságot,még ha fájna is egy kicsit.

PL:

Tudod ha csúnya vagyok akkor nekem mondhatod,hogy szép vagyok,tudnám,hogy csak azért mondod,mert

1. a pénzemre vágysz

2. be akarsz vágódni

3. állás kell neked..

Tisztábban lennék azzal,hogy hazudsz,mert nekem is van szemem,és tudnám hogy messze nem vagyok olyan szép mint ahogy mondod.


Ezért inkább a valóságot és az igazságot mondják meg..

Ha buta lennék akkor annyira buta lennék hogy fel sem fognám hogy miért nevezel okosnak..

2011. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig mindenki azt mondja, hogy a pénz nem boldogít és nem irigyli, de szerintem én örülnék, ha végre valaki be merné nekem vallani, hogy igenis szivesen lenne a helyemben..
2011. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kerdesem szerintem nem ertelmezhetetlen, azert 4-bol 4-nek sikerult. Egyebkent olvastam egy pszicho lapban, nem magamtol talaltam ki es erdekelt masok velemenye.
2011. szept. 17. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy nem, mert a 4-ből 4-ben benne vagyok én is:) Erre értettem: "azt kell mondani a masiknak, amit masok nem szoktal".
2011. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!