Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valaki igazságtalanul...

Ha valaki igazságtalanul nagyon gonosz volt velem és a családommal, és a legrosszabbakat kívántam neki, mondjuk úgy, hogy elátkoztam, akkor az hat, fog az az átok?

Figyelt kérdés
Netán visszaüt? Nekem teljesen tiszta a lelkiismeretem. Egy öreg nénitől hallottam ha igazságos akkor fog, ha nem akkor visszaüt!
2011. aug. 30. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vicces dolog ezzel a kérdéssel idejönni, mindenki megpróbál majd lebeszélni róla, mert az rossz dolog :)


Én azt mondom, tedd amit jónak látsz. Ha a lelkiismereted tiszta, akkor hajrá.

2011. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igazságtalan volt! És én a gonoszságáért cserébe a sajátomat igazságosnak érzem! Alapvetően nem vagyok ilyen beállítottságú de ez annyira durva már! Kértem a Jó Istent, hogy jól tanítsa móresre!
2011. aug. 30. 16:55
 3/6 Démiennek szolics ***** válasza:
41%
Az átkok nem ilyen egyszerűek, nem tudsz senkit így megátkozni :)
2011. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
ha nagyon gonosz volt hozzád az a személy , Isten megbünteti..
2011. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel Isten rendszerint nem előre belátható időn belül szolgáltat igazságot, így szvsz tedd, amit kell, ha annyira durva volt. Ez is egyfajta igazságszolgáltatás, csak nem sül vissza.
2011. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az volt! Bízom benne, hogy az Isten vagy Élet elrendezi!
2011. aug. 30. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!