Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a vízmű igazság...

Bungyorka kérdése:

Mit tegyek, ha a vízmű igazságtalanul akar rajtam behajtani 165. 000 forintot?

Figyelt kérdés
A vízmű szakemberei leszedték a lakás felőli oldalról a vipakot,amit utána nem pótoltak. Nem jegyezték fel a szerelést sem.175 köbméter vizet akarnak kifizettetni velem,amit el sem fogyasztottam.Mit tehetnék?Vízlopás nem történt a vízmű hibázott mégis nekem kell fizetnem!
2011. szept. 1. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

bocs, de mi az a vipak?

ha az óra előtt történ szerelés,ahhoz semmi közöd, de az órán nem is jelentkezik.Utána pedig csak a te megbízásodból szerelnek, arról jegyzőkönyvet is adnak.

2011. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vipaknak a blombát nevezik.Leszedték az úgynevezett szakemberek a csőről és azt mondták,hogy ha nem csöpög akkor majd visszajönnek és le blombálják.Hát nem jöttek és jegyzőkönyvbe se vették! Ezért vagyok én most bajban.
2011. szept. 1. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de hagyod,hogy levegyék a blombát jegyzőkönyv nélkül?
2011. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha levették és nem tudod bizonyítani semmilyen írásos dokumentummal, hogy ők tették, akkor sokat nem tehetsz...
2011. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!