Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy barát eldob igazságtala...

Ha egy barát eldob igazságtalanul akkor már nem bocsátasz meg neki? vagy adnál még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki összeveszett velem(hosszú) és kijelentette hogy akkor felejtsem el ne legyünk barátok stb.

Ha bocsánatot kér akkor sem változik semmi, mert szerintem ha valaki eldob az azért teszi mert nem kellek neki..és akkor emgtenné újra csak később..

Ti mit tennétek?


2011. szept. 1. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi az az igazsàgtalansàg, mert lehet te azt érzed, hogy igazsàgtalanul dobtak el, viszont forditva nem biztos.
2011. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizalmat csak egyszer adok és csak egyszer kapok...
2011. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor vége. Ha valaki nem értékeli a barátságomat akkor nem is érdemli meg.

Egy igaz barát nagy kincs.

2011. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

attól függ mi az.

Én "eldobtam" a barátnömet, mert lopott tölem. És baromi átlátszó kifogása volt. Soha nem kérnék bocsánatot, de az a gáz, hogy ö sem fog. Pedig ha megtette volna, lehet szóbaállnék vele, de így, hogy még neki áll feljebb, felejtös.

Nem tudom mi az ok, de ha ennyire megbántódott, az valószínü nem ok nélkül van....

2011. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
van egy másik barátnőm(akit ő utál) és nem fogadja el hogy rá is szánok időt és azt mondja neki ilyen barát nem kell mert nem őt választottam..de én nem is választottam...hát ez a nagy ok..:S
2011. szept. 1. 13:17
 6/6 anonim válasza:

Hiba van a kérdésben, barát nem lopja, károsítja, fenyegeti stb. a másikat,az az ellenséges kategória,a legrosszabb fajtából, álnok, képmutató, gyáva emberek. A bátrak, egyenesek, szemből támadnak nem aknamunkát folytatnak.

Előbb-utóbb sikerül az ilyeneknek a fát is kivágni maguk alatt mert au élő fába is belekötnek! Cinkosaik is kicsinálják őket, ha úgy adódik, evidens hogy elárulják egymást, főleg ha baj van!

márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!