Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért "félnek" tartanak...

Miért "félnek" tartanak jobban a kopasz emberektől?

Figyelt kérdés
Mióta nekem is 3 milis a hajam, senki nem kötött belém, nem szóltak be, lehúzódnak a járdán, rám se mernek nagyon nézni..mikor félhosszú volt a hajam, ez másképp volt..
2011. okt. 17. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem speciel peladofóbiám van, ennél már csak az rosszabb, ha valakinek nincs szemöldöke. De én egyedi eset vagyok, az átlag nem hinném, hogy tartana tőlük, maximum ha látszik az illetőn, hogy Skinhead.
2011. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem félnek tőled, hanem valami más miatt...
2011. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:

úgy tűnik sok a /csicska/.

én soha nem jártam küzdősportra nem is akarok meg nem is szeretek verekedni és a balhékat sem szeretem és kerülöm is de valahogy nem érdekel hogy mekkora nagy meg hogy milyen kinézetű ember jön velem szembe akár a sötét éjszakában sem.

végül is minek parázzak feleslegesen,lehet hogy aki meg velem szembe jön az meg tőlem parázik.

akkor most úgy járkáljunk egymás mellet hogy félünk egymástól? hát szerintem nem kéne így járkálni és én nem is fogok.

2011. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfiaknál eredetileg a kopaszodást a magas tesztoszteronszint okozza, ami többek között fokozott agresszivitást okozó hormon, így a természetben a kopaszság az agresszív dominancia jele, ami ösztönszinten mindig félelmet kelt a többi az emberben.
2011. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előbbin túlmenően, mert az agresszív, kötözködő és kellően bunkó emberek szeretik leborotválni a hajukat (fordítva nem igaz!), ezért az emberek - akár öntudatlanul - a kopasz embert ezzel a tulajdonsággal azonosítják.
2011. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom de tényleg így van.DE csak Magyarországon!

Én 197 centi vagyok és 140 kg.Külföldön élek és semmi különbséget nem érzek a bánásmódban ha hosszabb a hajam vagy ha leborotválom.Ellenben ha hazamegyek Magyarországra,akkor kitérnek elölem az utcán és a közlekedésben meg senki nem mer magyarázni amikor a kocsiba ülök..ez csak abban a szegény országban mérvadó,külföldön nem számít,mert máson van a hangsúly(és itt a rendőrök meg is védenek).

2011. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát, nem tudom. Lehet félnek a skinheadoktól, amúgy gondolom nagydarab vagy. Mert pl. vékony alkathoz nem megy a kopasz fej. Jómagam is 173 cm és 61 kg-val mondom ezt.
2011. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a katonaságban kötelező /volt/ a rövid - majdnem kopasz haj, elsősorban praktikus szempontokból. a katonaság pedig az emberiség tudatalattijában szorosan összefügg az agresszivitással, így a kopaszság is.
2012. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!