Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az osztálytársai...

Mit tegyek ha az osztálytársaim meg akarnak verni 12. -ik évvégén?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h kiközösítettek/szivattak első éven (nem a természetembe volt akkor a hiba) ezért én magamba fordultam kiközösített maradtam egyedül ülök 4.-ik éve és nem nyitottam/nyitok többet feléjük mert ezekután nem meg fölösleges!És azt tervezik páran(főként lányok de részegen az egyik srác is mondta) h majd ballagó után akarnak megverni ami még két év múlva lesz mert hatosztályosba mentem.Idén találták ki!Az egyik csaj aki az ötletet felvetette már azt is megkérdezte h mivan ha 8 napon túl gyógyuló sérülést csinál?Miért ilyen hülyék ők közösítettek ki mióta és most az a baj h nem próbáltam meg beilleszkedni bocs nem akartam a sz@r szivatásaikat lenyelni és nem is fogom meg amúgysem adtak volna esélyt a teljes beilleszkedésre akkor miért fáj ha nem próbálkozom?Egyébként teljesen elvagyunk nem csinálnak semmit.Csak ezt tervezik!M erről a vélemény?17/lJa am elit suli ami inkább jó tanulókból áll nincs benne olyan réteg!
2011. máj. 24. 23:30
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
akiből ezt kinéznék!
2011. máj. 24. 23:30
 2/22 anonim ***** válasza:

Én egy apróság miatt kerültem fiatalkorúak büntetés végrehajtási intézetébe, szintén ugyanez volt csak mi fiúk vagyunk

Nem tetszés alapon odajöttek 2en hogy majd szétszednek, én reflexből fejen nyomtam az egyiket aki el is ájult a másik utána abba hagyta a boxot, persze látták páran és repültem a suliból

Az a pár perc maga volt a halál, senki nem hitt nekem és mentem a sütőbe


Legalább neked legyen eszed, ne félj nem fognak semmit csinálni csak mondták jó dolgukban.

Puszillak

2011. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

Mélységesen sajnálom, hogy nincs semmi használható ötletem, de viccen kívül. Volt hasonló periódusom nekem is, de megtermett, erős srác vagyok/voltam, szóval tettlegességtől sosem kellett tartanom.

Aki meg 8 napon túl gyógyulóról beszél, az érettségi után csináltasson magának egy muszájdzsekit, mert ráfér.

2011. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem félek és nem akarnék verekedni mert nem vagyok hülye..többen egy ellen biztos én szívnám meg meg 2 év hosszú idő és ha nem változik csak negatívba a helyzet akkor meg majd viszek jó kis sokkolót meg paprika/gázsprayt.Csak nem értem h miért utálnak mikor ők nem akartak/nak befogadni.Nem is értem miért próbálkoznék!
2011. máj. 24. 23:46
 5/22 A kérdező kommentje:
Na meg én lány vagyok ugyebár....
2011. máj. 24. 23:47
 6/22 anonim válasza:
Ez mindig így van, ha ők nem állhatnak, és te kivonulsz(ebből kifolyólag), elkönyvelnek antiszociálisnak és részükről pont. Azért mondom, jártam így én is, sőt, igazából most sem tartozok sehová az osztályomban, de ezt az ellenségeskedést már nem érzem. (23:41-es voltam)
2011. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én inkább átmennék a helyedben másik suliba, ahová be tudsz illeszkedni és nem bántanak. Sajnálla szegénykém :( Azok a csajok egy büdös nagy nuullák, mind életképtelen senki. :(

Válts sulit, vigyázz magadra.

2011. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h nem bántanak max néha egy-kettő tesz gúnyos megjegyzést csak ezt tervezik hallottam.köszi utcsó de ők ilyen menők egyébként!
2011. máj. 25. 00:02
 9/22 anonim ***** válasza:
Tanárhoz menni, igazgató, szülők, másik iskola
2011. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha betöltöd a 18-at, ruházz be egy gázpisztolyra. Csőre töltve hordhatod rejtve, indokolt önvédelmi helyzetben használhatod.
2011. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!