Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az érzelmi...

Mit gondoltok az érzelmi zsarolásról?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok ki mit gondol, véleményeket kérek :)
2011. okt. 14. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Két ember kell hozzá.

Egy aki csinálja, meg egy marha aki hagyja és ez által bátorítja a másikat, hogy működik a dolog célt ér vele.

2011. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már csak kinevetem. Egyébként sem szabad arra "nevelni" senkit, hogy ezzel mindent elérhet.
2011. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 valaki a tömegből ***** válasza:
Merni kell lépni ellene. Ha az ember hagya hogy sakban tartják akkor egy idióta. A harcban mindég vannak veszteségek, ha meg is sérülünk, de merni kell visszaütni.
2011. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi előbb meg kell szüntetni... Az senkinek nem lesz jó...
2011. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A terrorizálás egyik fajtája. Minden fajta zsarolást elítélek. Vannak idegileg gyengébb emberek, akiket sajnos akár a halálba is lehet kergetni vele.
2011. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Főleg a nők fegyvere.

Ritkábban a férfiaké. Sajnos csak az utóbbit akarják beleszámítani a CSBE-nak.

2013. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz, utolsó! Három nagyon durván ilyen embert ismerek, mind férfi, és kettő belőle papíron is pszichopata. A harmadiknak meg azért nincs papírja róla, mert nem ment pszichiáterhez. Az ilyeneket amúgy hagyni kell, és menekülni.
2014. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!