Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én gondolom így?

Csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Már most tudom le leszek pontozva, de nem érdekel. Azt vettem észre az itteni tinik, kamaszok válaszai alapján (legyen szó bármilyen témáról) hogy többségük nagynak, érettnek hiszi magát, holott a válaszaik alapján éretlenek nagyon. Leginkább a szexuális dolgoknál tudok ledöbbeni. Én sem vagyok nagy öreg, 29 éves vagyok, mégis olyan kérdéseket-válaszokat olvasok hogy ha azokat komolyan gondolják, akkor nagy bajban lesz a társadalom. Az én korosztályom is volt kamasz, nekünk is voltak gondjaink, de voltak szüleink is. A mostani tiniknek hol vannak a szüleik?
2011. okt. 18. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Én egyetértek, de sajnos nem vagyok meglepődve:)
2011. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek.

Viszont nyugi, a kérdezőt nem lehet pontozni:)

2011. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Én is így gondolom, de ez csak egyre rosszabb lesz...
2011. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek... illetve... en is igy latom, de nem tudom elhinni. Ezert torom mindig a fejemet, hogy biztosan csak egy bizonyos réteg hasznalja ezt az oldalt, irja, azokat a bizonyos valaszokat.... 35N
2011. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Volt egy lány aki 15 évesen a barátjánál akart aludni. Az idősebb korosztály nem-et írt neki, és úgy felháborodott és visszakaffogott hogy az valami hihetetlen!
2011. okt. 18. 22:49
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem minden tini ilyen. Én például a normálisakhoz sorolnám magamat. 15 éves vagyok, 4.9-es átlaggal, még nem volt barátom, de ettől függetlenül népszerű vagyok, és van egy jó baráti társaságom. Nekem itt vannak a szüleim, és nem volt minden megengedve eddig sem, és most sem. Egyébként meg kiver a víz az elkényeztetett plázaribiktől, és remélem, semmilyen közvetlen rokonom nem fog hozzájuk tartozni...
2011. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A Szerelem,sex témakörben sokszor lehidalok, mikor 13 évesek pikáns dolgokat kérdeznek.
2011. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor te tini korodra az "idősebb" még nevelt emberek közé tartozol. Örülök minden kivételnek. Nálam a 15 éves ott alvós kérdés kommentjei verték ki a biztosítékot.
2011. okt. 18. 23:00
 9/17 anonim ***** válasza:

A 15 éves lányt ne keverjük ide, az a lány semmi rosszat nem mondott,csak feltett egy kérdést.

Én is utálom a tiniket, akik ribanckodnak és az egész korosztályukat lejáratják, de a megkeseredett vénlányok vagy elváltak sem jobbak. Ők csak egy tinivel szemben tudnak harcolni, épp ezért beszélnek így vele.

Az a kislány csak megkérdezte mit szólnának, erre rögtön szexszel és sminkeléssel illetve korai öregedéssel vádolták. Semmi rosszat nem mondott, ezerszer értelmesebb volt, mint a válaszolói.

Nincs abban semmi,ha szerelmes ilyen idősen. A szüleim is 15-17 felállásban jöttek össze, még mindig házasok, pedig lassan unokájuk lesz.

2011. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"A mostani tiniknek hol vannak a szüleik?" igen, a szülőkkel is van baj.


Én ebbe a 'mostani tini' kategóriába tartozok, bár nem érzem magam annyira értetlennek:D a Szex kategóriába írt kérdések meg néha tényleg röhejesek.


Ebben egyetértek, viszont azért nem is a tinik dolga hogy nagy élettapasztalatokat vonjanak le és mélyreható válaszokat írjanak:D (de megértem a problémád és nagyjából egyet is értek..)

16/L

2011. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!