Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért? Miért ilyen népszer$...

Miért? Miért ilyen népszerũ a Facebook? Miért vált a mindennapi életünk részéve?

Figyelt kérdés
Nem tudom elhinni, ami körülöttem van. Manapság már az megy ritkaságszámba, hogyha valakinek nincs facebookja. De ez olyan rossz, a suliban is csak ezt hallom, hogy "kiírta xy facebookra hogy..." stb. Én is fent vagyok, de legszívesebben letörölném magamat, mindig nyomasztó érzésem van, amikor fent vagyok az oldalon. Szerencsére a családomban sincs egy facebook-mániás. De kérdezlek titeket, mi olyan jó abban az oldalban, hogy sokan már el sem tudnának képzelni egy napjukat nélküle? Hiszen az csak egy oldal! 15/L
2011. okt. 23. 23:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Vannak olyan szolgáltatásai, amik nagyon hasznosak. Például nekem linuxom van, amin nem megy az msn (oké, integrálni lehet a csevegőprogramba, de az egy ***), így az online csevegést vagy gmailen oldom meg, vagy facebookon (gmailje ugye nem mindenkinek van). Egyetemista vagyok, nincs pénzem arra, hogy az Ausztriában meg az USA-ban lakó barátnőmmel telefonon tartsuk a kapcsolatot. Egyébként is csak akkor használom a telefont, ha nagyon muszáj, mivel internetet úgyis kell fizetnem, az éves telefonszámlám 3-6 ezer Ft. Ha mindenkivel telefonálnék, havi szinten sem lenne elég ennyi.

Hasznosak az események is, látom hova lehet menni ma este, ha van időm. Egy távoli ismerősöm koncertjét például, akinek amúgy nagyon jó bandája van, de nem felkapottak, nem találom meg máshol, nem cikkez róla a port.


Persze "szerencsés" vagyok, csak egy-két olyan ismerősöm van, aki tölti fel a csücsörítős képeit, meg posztol folyamatosan bölcs közhelyeket, a többiek tényleg csak hasznos és/vagy vicces dolgokat osztanak meg, amit érdemes elolvasni.

2011. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én egy csomó embert ismerek aki nincs facebookon pedig nem vagyok annyira öreg :D Egyébként én szeretem a facebookot egyszerűen,gyorsan és ingyen tudok beszélni az ismerőseimmel, külföldi családtagokkal, máshol élő barátokkal stb
2011. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ember nem függő.Én minden nap felmegyek megnézem , a szüleimnek is van facebookja ők is használják rendesen.Ez egyébként olyasmi mint sok embernél a kávé ...nem tudja a napot elkezdeni nélküle.
2011. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A kérdés jó engem is érdekel vaj mi jó van benne??:O

Nem vagyok regelve.(iwiw-en voltam jó rég)


A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:56

bírom őket, tényleg jók. Mennyi az álszent, h ők a barátaid és ect..számíthatsz rájuk! Ja csak ez akkor derül ki, mikor tényleg kéne, de szó szerint szarnak rád!

2011. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!