Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy kiadjak...

Mi kell ahhoz, hogy kiadjak egy ilyen könyvet? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy több külföldi blogon lévő történetet (hogy milyen témában, az mindegy) szeretnék lefordítani magyarra, és azt könyv formájában kiadni. Ehhez be kell szerezni a blog íróinak az engedélyét? Vagy hogy működik az ilyesmi? Nagyon örülnék a segítségnek.


(Nem biztos, hogy ez a legjobb kategória, de itt már több hasonló kérdést találtam, ezért gondoltam én is ide írok.)


2011. okt. 24. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,kell az író engedélye (ezért biztos fizetned kell majd) valamint sok pénz kiadni a könyvet
2011. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fizetni kell, kérd, hogy ingyenesen engedjék át a fordítás jogát, én is fordítottam így könyvet.
2011. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!