Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megérné így elmenni fesztiválo...

Megérné így elmenni fesztiválozni? Részletek lent

Figyelt kérdés

Jobb kategóriát nem találtam hirtelen a kérdésemnek, de a szépséghez köthető végülis..

Egyik alternatíva szerint fesztiválozni egy barátnőmmel megyek, aki mindenki kedvence. Nem az, hogy féltékeny vagyok, de olyan semminek érzem magam, amikor körül van rajongva én meg ott állok mint egy darab ....

Ha meg belepróbál vonni a beszélgetésbe, akkor is furán érzem magam, hogy olyan vagyok mint egy 3 éves gyerek, akit pátyolgatni kell és az ismerősei is teljesen más világ mint én, én pedig nem tudok jópofizni, arról, hogy milyen vicces volt, amikor xy be volt tépve pl.

Másrészt ha pasi van a dologban habozás nélkül ott hagy.

Bulikba, amikor voltunk és megbeszéltük, hogy nála alszok utána, de rosszul lettem vagy mindenki levegőnek nézett és nem láttam értelmét maradni, odaadta a kulcsot és egyedül hazamentem hozzájuk..

De szó szerint egy senkinek érzem magam, amikor pl múltkor is (szokásos társaság..) ott ültem egyedül az asztalnál ő meg félrevonult velük..

És mindig azt harangozza nekem, hogy ő velem akar most lenni..

De másokkal mégis tök jól el vagyunk (ott senki nem kelleti magát és miegymás), és akkor nagyon jól érzem magam. :)

De az említett barátnőm a 'civil életben' mindig szokott segíteni és tanácsokat ad, így nem lenne szívem megbántani.

Szerintetek?:/


2011. jún. 3. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal te is haverokat. Attól még lehettek együtt, de nem leszel te se egyedül és ő is mehet pasizni meg stb.
2011. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sátrazni fogunk.

Van pasija, de amikor pl fizetik a piáját el szokott menni.

2011. jún. 3. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
2011. jún. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál még rá, hogy csak szar helyeket akarsz magadra erőltetni bulizás címen? Ezek egyértelműen nem neked való helyek. Nem oldódsz fel, nem tudsz magad mellé gyűjteni egy rakás emberkét az ismeretlenekből... Járjál máshová mert ezek a helyek neked pokol.


Szeretsz ismerős arcokkal lógni? Házibuli, kertiparti vagy járjatok el egy kávéházba dumálni. Nem bűn az ha az ember lánya nem diszkóban, kocsmába meg fesztiválokon érzi magát elemébe. Jah és csináld ezt azokkal akikkel szeretsz együtt lenni! Mert pl tudsz mit mondani nekik.. nem utolsó dolog.


A barátnőd jófej, de nem egy az életstílusotok. Ha fesztiválozni mész vele és úgy érzed ott nincs semmi más csak ő neked (nem érdekel amúgy olyan fanatikusan se a fellépők se a többi arc, mert nem tudsz velük egyedül mit kezdeni csak ha haverokkal vagy) akkor ne menj, mert szarul fogod magad érezni!


Találj valami ürügyet, hogy miért nem mész (ebben a nők általában jók) vagy mond el neki, hogy miért....

2011. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fesztiválra tuti megyek, a bérlet meg van, csak az a kérdés, hogy vele :D
2011. jún. 4. 07:51
 6/8 anonim válasza:
Ha többször volt már rá példa, hogy otthagyott szó nélkül magadra, akkor biztos, hogy olyan jó barátnő?
2011. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ahogy leírtad, nekem úgy tűnik, hogy "ha nincs ló jó a szamár" barátság. Amint van vki más, egyből azokhoz vonul, ha nincs senki rendes veled is.
2011. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Senki mellett nem szokott kiállni, csak mellettem.
2011. jún. 4. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!