Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szilveszterkor fogsz petárdázni?

Szilveszterkor fogsz petárdázni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 11:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem szabad.
2011. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
persze hogy igen mindenki sajnál más embereket és tavaly az egyik ház ablakát véletlenül meglöttem sikollyan aztán ugyannannál a háznál nyitva volt a kapu oda is betalált egy xDDDDD aztán kijött onnan egy részeg hapsi ott beszélgetett velünk elindult visszfele mezitláb volt mellesleg és rálépett egy ilyen kis forgos szarra amikor rálépett pont beidult elkezdett forogni tiszta forro volt ez meg mint akivel nem történt semmi ment vissza xDDDD aztán miközben ment be véletlenül fejbelöttem hátulrol egy nem durranos sikollyal csak oylannal ami elrepül aztán meg kicsi romai gyertyákkal egymást lövöldöztük xdDDDDD minden évben kell serintem egy szilveeszter nem is szilveszter tüzijáték és petárda nélkül igaz hogy betiltották de van olyan akinek van még otton akkorol amikor még lehetett venni és igy van nekünk is :DDDDD
2013. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!