Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez csak engem szokott zavarni?

Ez csak engem szokott zavarni?

Figyelt kérdés
nekem össz-vissz két olyan jó barátom van a többiek csak iylen "beszélgető társak" . és a 2 barátnőm állandóan a többi barátnőjéről beszél. de így reggeltől estig hogy : jajj mikor felmentem pestre a kittivel meg elmentem a meki-be a lorival utána és ez megy állandóan. és engem ez nagyon zavar és egyszer mondtam nekik hogy ez engem egy picit zavar és akkor ők azt mondták hogy : hát ugye nem vagy féltékeny amiért nekünk vannak barátaink rajtad kívül neked meg csak mi vagyunk? de amúgy nagyon jó fejek meg minden szóval bármiről tudok velük beszélni meg minden csak ez a barát témában zűrős. és ez csak engem szokott zavarni hogy idegen emberekről beszél ?
2011. okt. 25. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is két igazi barátnőm van és roppant módon idegesít, amikor (az egyikük csak) ilyenekről beszél. Borzasztó lehangoló hallgatni, amikor azt meséli nekem, hogy milyen jól érzi magát másokkal. Akkor menj kávézni velük! Szóval, én megértelek:)
2011. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
amúgy ja amit mondtál hogy meny kávézni velük. én mindig ott vagyok nekik szóval ha valami szerelmi bánata van a barátnőmnek akkor hajnali 3kor felhív én felveszem és beszélgetek vele. ha unatkozik én megyek el hozzá hogy szórakoztassam meg minden :S
2011. okt. 25. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:

detto


elég szar érzés, totál megértem

2011. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!