Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokott zavarni benneteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott zavarni benneteket, hogy a párotok előző barátnője, pasija sokkal szebb volt nálatok? Legalábbis, hogy így érzitek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 23:29
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:

leszarom.. nem a külső számít.

a külső megfog a belső megtart,, szokták mondani

2011. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2011. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. De nem is volt szebb egyik sem.
2011. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor csak én látom szebbnek a pasim exeit? Pedig állitolag en is "szép" vagyok, mégis szebbnek latom öket és kicsit zavar....
2011. márc. 20. 23:41
 5/12 anonim ***** válasza:
ne izgasson, mert csak elbizonytalanít, és ha belédszeret, úgyis te leszel mindeneddigieknél a legszebb, ez éltessen ;)
2011. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én most lehet nagyképű leszek, de én egyrészt nem is nagyon érdeklődöm az előző pasijai iránt, másrészt pedig ha látom is őket, sosem tartom jobb őket jobbnak, szebbnek magamnál...

Amúgy pedig, ha akkor veled van akkor még sem lehet olyan jó, mert végtére az a nő akit egykoron szeretett (valószínűleg , vagy legalábbis tetszett neki) most téged boldogít!!! ennyi és ez a lány szemszögéből is igaz, hogy ha most "megelégszik" veled akkor mégiscsak van benned valami imponáló és magával ragadó!

2011. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ugy latszik bennem van a hiba :S
2011. márc. 21. 00:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Valamiért mégis veled van,akkor meg miért zavar a dolog?Amúgy én se látom szebbnek őket.
2011. márc. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

lehet azért van veled hogy a következő nője ne érezze ugyanazért rosszul magát mint most te

najó nem gondoltam ám komolyan :-)

2011. márc. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar. Más pasikkal nem zavart, de vele zavar. Szerintem a fiú is felelős ezért az érzésért. Ha úgy viszonyulna hozzád, hogy csak te kellesz neki, gyönyörű vagy és nem is gondolna a volt csajaira, akkor lehet te sem gondolnál. Ha teljes bizalom lenne a kapcsolatban, akkor szerintem nem zavarna.
2011. márc. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!