Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek egy bunkósság...

Szerintetek egy bunkósság volt tőlem?

Figyelt kérdés

Tegnap az volt, hogy mentem a boltba suli végén. (Ott volt két osztálytársam akikért én nem vagyok oda. Az egyik folyamatosan tolja a hülyeségeit nekem és kb mindenki utálja. A másik meg egy puncsolló, állandóan kunyerál mindenkitől. Meg foci közben megrúg meg hasonlók.) Láttam, hogy nagyon néznek engem, miközben én néztem, hogy milyen kaját vegyek.

Aztán odajön, hogy nem tudnál kölcsönadni 25 forintot?

Mondom, nem nincs apróm,csak egy ötszázasom, van de azt nem adom. És akkor magyarázza, hogy nem lehetne, bla-bla, én erre mondtam, hogy nem. Aztán elment. Aztán választottam három csokit, beállok a sorba pénztárba. Nézek, látom ott állnak. Aztán egyszer csak mögém áll.

Aztán amikor kifizettem, és akkor utánam, rohan, na, nem adsz? Megvontam a vállam és leléptem.

Először is, nem akkor kell haverkodni meg puncsoli, meg a rendes nevemen szólítani, amúgy meg nem szokott csak semmibe mindig.

Nem akkor jöljön oda hozzám, ha kell valami.

Meg azt mondta, hogy visszahozza. Dehogy hozzta volna vissza. Tudom, hogy egy csak 25 forint, jelképes összeg, de tuti nem hozta volna vissza.

Ma torna óra végén, mondja hangosan.

Van az osztályunkban egy k.. nagy zsidó.

Azt pedig (én nevem)!

És akkor elmesélte. Legalább három srác mondta, hogy ő se adott volna, nem vicces hangnemben, inkább komolyan.

Amúgy senki semmit nem szólt, csak az a két srác mondja, hogy mekkora zsidó vagyok.


17F


2011. okt. 25. 20:18
 1/7 A kérdező kommentje:
**Szerintetek ez bunkósság volt tőlem?
2011. okt. 25. 20:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy volt bunkósság. Mit érdekel az ő véleménye téged? Amúgy a helyedben tuti szájba rúgtam volna a zsidózásért.
2011. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó. Holnap meg te állj oda, hogy "van az osztályunkban egy kéregető csöves" és mondd a nevét.
2011. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. teljesen jól cselekedtél.igazad volt, megértelek. és éretten reagáltad le a dolgot.
2011. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem volt bunkóság. Teljesen igazad van. Így kell lereagálni az ilyeneket.
2011. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem adtam volna.Sőt amikor hangosan zsidóztak volna,oda szóltam volna a srácnak,hogy "haver ha kéregetni akarsz menj az aluljáróba ,ott kéregetnek a csövesek..Vagy menj dolgozni,és nem kell mindenkitől kunyerálni pár forintot"
2011. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Jelképes összeg, de minden nap 25 forint egy évben már 9000 forint. Ennyit szánsz arra, aki zsidózik?
2011. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!