Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért látom azt, hogy egyre...

Miért látom azt, hogy egyre sz@rabb a világ ezen a téren?

Figyelt kérdés
Gondolok a mai divatra és értékrendre, ami mindent torzít. Az átlagos srácok egyre rondábbak lesznek a lányok szemében, az átlagos lányok pedig egyre rondábbak lesznek a fiúk szemében (mindkét nemnél gondolok azokra, akik fogékonyak erre a trendre). A lányoknak a lányos fiúk jönnek be, míg fiúknak az olyan lányok, akik plázacicák vagy diszkóslotyók. Egyre kevesebb a rendes lány. Ahányszor buszon vagyok, mindig csak az ilyen alakokat látom. A normálisak isszák meg a levét az egésznek. Mitől van ez? Miért vannak ezek egyre többen? Miért pont a beképzelt, sok pasi szerint szép (szerintem meg ronda) csajok és lányos fiúk? Miért olyan fiúk kellenek a lányoknak, akiben semmilyen férfiasság nincsen?
2011. okt. 26. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is ezt vettem észre. Nekem még fiúm sem volt, átlagos vagyok talán ezért. Hányszor volt olyan suliban is, hogy mentem a folyóson és a képembe mondtak ezt azt... fiúk(lányok is néha). Nem vagyok egy plázapics@ se se discopics@, a normális fiúk meg nem találnak meg és én sem találom őket. Pedig biztos vannak.

Én még azt vettem észre, hogy egyre több az erkölcstelen ember. Részben szerintem ez a média hibája is, amiért ontja magából a sok szennyt, a csillogás villogás, a tökéletes nő/férfi, a pénz pénz pénz...stb..

Remélem elbukik ez a rendszer a közeljövőben, egyre szvrabbul érzem magam ebben az egészben de gondolom más is így van ezzel.

Valahogy azért próbálok küzdeni, próbálom az értelmét nézni a dolgoknak, mert van.

2011. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. miért van ez igy? érdekes s lehet hogy furán fog hangzani de közel 2000. évvel ezelőtt valaki felhivta a figyelmét az embereknek, és a jövö nemzedékének hogy ez befog következni. most lám itt van és az emberek csodálkoznak. értetlenül állnak eme dolog elött. persze az elöttem szólok közül sokan helyesen irták azt, hogy nem mindenki tartozik a kiforditott világhoz.Ők még szeretnék az emberi mivoltukat megtartani, és másokat tiszteletben tartani. csak nagyon kevesen vannak. köszönöm.
2012. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%

Férfiasság=k-pködő,cigiző,igénytelen,hímsoviniszta,nemi sztereotípiák szerint élő.Egymást kigúnyoló.

Ez a minta kellene?

Én örülök,hogy egyre kevesebb ilyen s-ttyó van.

neked meg nincs pénzed ezekre a dolgokra,és nyilván jobban örülnél egy igénytelenebb világnak,mert úgy labdába rúghatnál.


És hiába vagy álszent,a plázacicák vonzóbbak,ez mindig így volt.Szerintem te is pont ezeket preferálod.De ne is legyen r-banc és odáig legyen tőled,sőt elájuljon tőled.


Nem a külsőnél kezdődnek a dolgok,hanem fejben.

Az a baj,hogy te sem vagy jobb,mint azok akik totál így élnek.Mert te is a külső alapján ítélkezel.

2013. dec. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!