Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj, ha nagyon válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nagyon válogatós vagyok a lányok terén?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a külső az felszínes, de akkor is...

Nekem fontos, hogy egy lány szép legyen, és ne csak simán szép, hanem nagyon szép.

És nem igazán tetszik senki.

Most nem arról van szó, hogy ha valaki 1 centivel kisebb, az már szóba sem jöhet, de azért fontos,m hogy milyen legyen a haja, arca, alakja, öltözködése.

És ezért még nem volt barátnőm, közben a haverjaimnak már 3-4 is volt.

Ez most baj?

Ne legyek ennyire válogatós, mert úgysem találok olyan lányt, aki tényleg tetszene?


2011. okt. 1. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Lúzer vagy. Ezzel a mentalitással még 30 évesen is szűz leszel!
2011. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Most elolvastam a kérdést is. Te talán akkor kurv@ jó csávó vagy h megteheted h ennyire válogass? Netán milliomos apuci?
2011. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Miért is lenne? Csak ne csodálkozz, ha nem találsz barátnőt. Ha esetleg rábukkannál valakire, aki megfelel neked, attól még kicsit sem biztos, hogy te is tetszel majd neki. :)
2011. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

És ha találsz egy elvárásaidnak megfelelő külsejű lányt, és mondjuk sík hülye, és csak magáról tud beszélni?

Ennyire azért nem fontos, hogy ki mennyire néz ki jól, egyébként meg, ha 'túl jól' néz ki, biztos kapós, és hamar lecsapnák a kezedről.

2011. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha jóképű vagy, és tele vagy pénzzel, akkor nem baj. Ha nem, akkor így sose lesz bnőd.
2011. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok. Tényleg csak a legszebb lányok tetszenek, viszont sajnos nem vagyok sem milliomos sem nagyon jóképű. :/
2011. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem melegek vagytok.
2011. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Legalább több csaj marad a normális pasiknak.
2011. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát a csajok isválogatnak...de...hát ennyire nelégy válogatos,mert akk "senki" se lehet neked tokéletes.hameg nemvolt me´g bnod,akkor tenyleg ne a kulso alapjan itelj,majd rájosz hogy mért,ez csak megfog max:) lehet hogy lesz aki tenyleg tetszene majd,de ja 30évesen..:D L/14
2011. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
én szerintem igen de elösször próbáldmegismerni és aztán de csak aztán ítéld meg. Mert meglátod hogy ha alaki ronda és oda mész hozzá és megismered és jó fej, rá nézel és meg tudod hogy nem is olyan ronda.( Persze belülről.)
2011. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!