Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol mondják azt, hogy divat...

Hol mondják azt, hogy divat ma melegnek lenni?

Figyelt kérdés

Valaki írta ezt az egyik válaszban, de még mindig nem értem mire gondolt! Arra, hogy vannak ezek a melegfelvonulások? Vagy hogy vannak meleg sztárok, celebek?

Komolyan nem tudom!


2009. máj. 4. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom vhogy úgy érthette, mint ahogy most divat emonak meg scennek lenni, úgy divat melegnek is. na meg divat hangoztatni!
2009. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az emot azt értem, hiszen manapság szinten akárhova is mész, mindenütt sok emo van. Főleg a fiatalabb korosztály körében.

De meleget nem sokat szoktam látni, mármint olyat, akiről ránézésre látszik, hogy meleg. Szerintem nagyon sokan keverik a metroszexualitással és a lányos/nőies dolgokkal.

2009. máj. 4. 22:21
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezt már én is hallottam sokszor.

Gondolom arra mondják, hogy manapság sok fiú viselkedik nőiesen kényesen stb.

Igazából én sem bírom felfogni, hogy mivel van bajuk.

Szerintük az egész csak divat. Pedig nem azért mondom, de egy teljesen hetero srác sosem tudna együtt lenni egy másik sráccal csak azért, hogy a többiek lássák és hogy ezáltal menő legyen.

Lehet, hogy van olyan aki igazából nem meleg csak egy időre azt hiszi...

Nem tudom, szerintem ez a "divat melegnek lenni" kijelentés úgy hülyeség ahogy van. Nem tudnék olyan esetet, amikor ezt tudnám mondani.

Valaki megmagyarázhatná aki szokta ezt használni.

2009. máj. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Jaj gyerekek a falnak megyek. Először is a melegséget mi afrászélrt kell keverni a nőiességgel? Had ne mondjak konkrét példát, sajnos csak Mónika-show megrendezett melegekket lát a többség, hoplott a valódi többség láthatatlan. Legjobb haverom fekete öves judós, na nem egy lányos jelneség és na puf meleg mint atom.


A metrosexualitást meg megint szokás klasszul félreértelmezni, de ezt se értem. Most azért mert egy fiú akár extrém módon is igényes magára, attól miért lenne lányos? Hát én nem tudom, ez is volt egy kérdésben nemrég, de én elég sok csajsziot megkérdeztem, és nagyjából egyöntetű vélemény volt, hogy "naná hogy sexy", sőt volt aki azt mondta, még szép, hogy borotválja magát, hát milyen igénytelen már ha tiszta szőr a hóna alja pl ? ... és sorolhatnám ... de most ettől miért lesz nőies , azt nem tudom, ez megint ilyen félrevitt értelmezés, de nem értem na.


Ez a divatmelegség kérdése pedig egy újabb idiótaság, ami már sokadszporra fordul meg itt a fórumon is, na attól, hog ymanapság többen merik vállalni azaz talán jpobban látszanak nem azt jkelenti, hog yma több van mint régebben, csak ugye talán kezdünk liberálisabbak, nyitottabbak lenni, és ahogy hallom, vidéken úgymon d gáz és képesek kicikizni, na bp-en meg persze társaság-függő, de normálisabb helyeken kb semmit se jelent, és ahogyan nekem is van meleg haverom, sztem mindenkinek van meleg ismerőse, max nem tudja, de ez más kérdés.


Úgyhogy sztem nincs itt semmilyen divatmelegség, hiszen gondolj bele, egy totál heteroszexuális fiúzt te bármikor is rá tudnál venni artra, hogy fiúval legyen? Na ugye hogy nem ... Úgyhogy meg is állt akkor ez a furcsa gondolat, de való igaz, sokan úgy állítják be, mintha csak amolyan divat lenne meg hóbort, pedig szó nincs róla sztem.

2009. máj. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor egyetértünk, hogy ez a kijelentés úgy hülyeség, ahogy van!
2009. máj. 5. 09:02
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Nem igaz, tényleg divat.

Szerintem celebjeink egy része már csak azért meleg, hogy kitűnjön valahogy.

Már az a ciki, ha hetero vagy, nekem is az a benyomásom.

Vagy hallottál már heterobüszkeség nepjáról?

Szemlesütve osonunk a kertek alatt.

A 15 éves gyerek meg kérdi a lányomtól, hogy ő most bzi legyen vagy hetero? mert nem tudja eldönteni.

2009. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Ez hlyeség, már a válasz.

én hetero nő vagyok, de bármikor lefeküdnék egy nővel, ha az vinne előre az érvényesülésben. Már ha akarnék érvényesülni. Semmi különbség, hoy férfi nő vag ykiskutya, ha nem szerelemből teszed, hanem előrejutásért, reklámból, akkor van az a pénz.

Nekem nem kell apénz, ezért nincs rá szükségem. De ha kell, akkor nem a beállítottságtól függ, hogy kivel fexel le. Tökmindegy, h férfi vagy nő. Ha elkvulunk,akkor nem az számít.

2009. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A parlamentben.
2009. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem van divatmelegség, de nem a pasiknál.


Gondolj csak bele a diszkóp*csákba akik egymást tapizzák, csak hogy még jobban bejöjjenek a pasiknak. Vagy pl. a legendás Madonna-Britney csókot, ami sztem ezt az egész divatot elindította.

2009. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Ezt én szoktam hangoztatni, de gondolom mások is.


Hogy miért divat? Nos, a fiatal lányoknak még nem férfi kell a legtöbb esetben, hanem egy barátnő, de szerelmesek is akarnak lenni, ami ugye lányba sok esetbe necces... ezért keverd a kettőt, egy hím, aki a barátnőjük lehet.

A média pedig miért kapta ezt föl nagyon? A lányokban nagy a vásárló erő, apuciból, anyuciból egész fizetéseket tudnak kihúzni a szép mosolyukkal, vagy egy kis hisztivel.


A fiúknál meg azért terjedt el, mert tetszeni akarnak a lányoknak, csak ott nyúlnak mellé, hogy így nem egy igazi barátnőt kapnak, aki a férfit látja bennük.

2009. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!