Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Az egyetemen van egy szaktárs, aki állandóan rám van akaszkodva, ezt még úgy ahogy tolerálnám, DE! Egyszerűen olyan szinten büdös, hogy lassan nem tudom kontrollálni magam. Eszméletlenül büdös szagot áraszt, a szájáról jobb nem beszélni, nem tudok úgy beszélgetni vele, hogy felé fordulok. Egyszer beszélgetés közben elásította magát, hát hirtelenjében lehajoltam a "cipőmet bekötni", mert nem tudtam mit csinálni a szabályosan rohadó szagtól. Hosszú a haja, ez még nem baj, de szálakban összetapadva a zsírtól. Gusztustalan egyszerűen, nem akarom megbántani azzal, hogy húzz már el innen a búsba. Le szeretném már valahogy koptatni; nem azért, de én normális megjelenésű vagyok, ápolt, használok diszkréten parfümöt, és egy ilyen lohol utánam állandóan. Lassan eljutok a türelmem határához.
2011. okt. 27. 22:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ne fuss el a problémák elől..
2011. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg neki határozottan, h kedveled, de örülnél, ha ő meg a fürdést, és a fogmosást kedvelné meg.


szerintem még hálás is lesz neked egyszer.

viszont ha egy hét után sem veszel észre semmilyen változást, akkor kérd meg, hogy innentől kerüljön el jó messzire, mert nem vagy köteles az ő igénytelensége miatt fuldokolni.

2011. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Először is.

Tisztázzuk, hogy fontos-e neked az illető, szükséged van-e a barátságára vagy nem. Ha szükséged van, tapintatosan mondd meg neki a szitut, ajánld fel, hogy segítesz sampont választani neki, vagy ilyesmi.


Ha nem szimpi, márpedig szerint nem az, akkor megmondod neki egyenes és nyíltan, hogy a bűzétől egyszerűen rosszul vagy, és ha nem változtat magán, és továbra is igénytelen lesz, olyan messzire elkerülöd, amilyen messzire lehet. Vagy feljelented zaklatásért.

2011. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bánomisén ***** válasza:
Szerintem a legrövidebb út az egyenes. Mondd meg neki nyugodtan, hogy számodra zavaró az igénytelensége és az ezzel együttjáró kellemetlen szag. Ha megsértődik, az az ő baja, miért nem tisztálkodik?
2011. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!