Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Iwiw vagy Facebook? Melyik a...

Iwiw vagy Facebook? Melyik a jobb, és melyiket hsználjátok többet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a facebookot többen használják, az iwiw szerintem elszaródott, a hibák javítása helyett fb másolásra álltak rá, amitől még szarabb lett. Emiatt én nem igazán használom..
2011. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy közösségi oldalas, de facebook inkább, azt sűrűbben használom. Iwiw-ről töröltem is magam, nagyon unszimpatikus lett.
2011. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő van, de csak azért, hogyha elkezdek melózni, akkor a munkatársak az iwiw-en jelölgessenek - mert ott nem vagyok túl aktív, nem foglalkozom vele -, facebook-on meg fennlehetnek a barátok, ők láthatnak mindent, amit kiteszek. Szimplán praktikussági okokból tartom meg mindkettőt, egyébként az iwiw-et törölném.
2011. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az iwiwet használtam 2004-től 2005-ig. Szerintem eléggé értelmetlenek az efféle oldalak.
2011. máj. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőt használom, de iwiwre kb. 1 hónapban egyszer megyek fel, facebookra meg szinte mindennap.
2011. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!