Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zavar, hogy nincsen B tervem,...

Zavar, hogy nincsen B tervem, nektek van/volt B tervetek?

Figyelt kérdés
Hamarosan 18 leszek, van házam, a családommal lakok, de elég zűrös ügyek voltak a szüleim összeférhetetlensége miatt régebben. Bár több volt a békeidő, mint a háború, de már akkor is sűrűn belegondoltam, hogy, ha el akarnék menni, hová mehetnék? Zavar, hogy nincs olyan hely, ahová elmehetnék innen, akár hetekre, kissé kiszolgáltatottnak érzem magam így. Fejembe vettem, hogy elmegyek itthonról, ha valamiféle balhé lesz ismét, ami szinte 100%, hogy ez azt jelentené, hogy hajléktalan leszek.

2011. okt. 29. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne dönts felelőtlenül! Én párommal lakom nálunk 22 évesek vagyunk ő most lett munkanélküli és meg az vagyok 4 hónapja, nagymamámmal és nagyapámmal lakunk nagyapám alkoholista és vannak ügyek hidd el, elmennénk de nem tudunk mert nincs miből albérletet fizetni...más meg nincs, de nem megyünk híd alá belénk nem köt de hidd el rossz hallgatni az egészet meg azért a hátunk mögött megy a duma. Tudom milyen rossz de amíg nincs biztos állásod és fix jövedelmed ne menj sehova mert az lesz a legrosszabb ha végül vissza kell kéredzkedni... később lehet közösen lakótárssal bérelni lakást vagy ilyesmit de akkor is fontold meg, hirtelen felindulásból ne tegyél hülyeséget!! Van B tervünk csak nem tudjuk megvalósítani, egyenlőre!!!
2011. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!