Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legszebb ajándék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legszebb ajándék a barátnömnek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Mire gondolsz?Milyen értelemben?Milyen alkalomra(szülinap,névnap,évforduló)?Hány évesek vagytok?

Na ha ezeket kifejted,akkor segíteni is tudok:)így nehéz.

2009. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15, és mindegy, h mire!!
2009. júl. 24. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Nos,akkor néhány ötlet:

-vidd el este sétálni egy parkba,beszélgessetek,hívd meg egy fagyira.Nem tudom mennyire komoly a dolog,hogy pettingeltek-e már,ha igen,felmehettek valamelyikőtökhöz egy kicsit kényeztetni egymást.

-egy fényképtartóba tegyél egy képet rólatok,mellé bonbon.Tedd bele ajándék táskába és kész.

-Írj neki egy szerelmes verset,mellé egy szál rózsa.


Szerintem ezek tuti jó ötletek,és árban is nagyon kedvezőek.

1.voltam.

2009. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
73%
ékszer:) annak minden lány örül:)
2009. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!