Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi vt a legszebb ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vt a legszebb ajándék (tárgy) amit a barátnődtől/barátodtól kaptál, ás milyen alkalomból?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 23:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
"jobb adni mint kapni" alapon..barátnőm mondta h régóta szeretne egy plüss macit,olyan igazi régit nem ezt a sorozatgyártott szennyet,elég sokáig tartott de szereztem sablont meg anyagot és megvarrtam (amugy karácsonyra)nem tudom h neki ez volt e a "legszebb", de én csak szépnek látom azt a pár hetet amig gürcöltem vele,plusz amikor megkapta nagyon boldog volt (nekem már az ajándék volt:))
2009. szept. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szuletesnapomra a baratom vett egy aranykarkotot, amely ket osszefort szivecskekbol allt. azt mondta melle h az egesz sziv az enyem, es a fel amely hozza van lancolva az az ove, mert orokre magamhoz lancoltam a szivemmel:)

Mi sosem voltunk a romantikusak...ez az egy dolog volt talan..de ezt sosem fogom elfelejteni:)


Szerintem a lenyeg, h szivbol jojjon

Nem a targy erteke szamit, az szamit mit erzel es miert vetted neki..

Ha csak szarazon szo nelkul ideadta volna a karkotot, ugyis ok. tenyleg szep...de nem arra emlekszem, hanem a szavaira es az erzest amit az akkor bennem keltett:)

2009. szept. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Fél évig várt rám, mert még nem voltam lelkileg felkészülve. Őszinte és hihetetlen számomra, de tiszta szivből szeretett.Ha hozzábujtam megszünt minden, azt éreztem semmi se baj, senki se bánthat. Olyan volt mint egy bástya, ő élettett.

Már nem vagyunk együtt, ő már másé, de ezeket senki nem veheti el, azt az érzést, az emlékeket.

2009. szept. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
*magahoz lancoltam...bocsika
2009. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
A harmadik alkalommal, amikor együtt voltunk, a barátnőm teljesen kedvesen és természetesen elkezdett szopni. Amikor már majdnem eldurrantam, akkor se engedte ki a szájából, hanem szépen lenyelte az ondimat az utolsó cseppig, aztán megcsókolt, és azt mondta, hogy nagyon finom volt. Azóta már többször megtette ezt nekem. sose kérem, mindig megvárom, hogy ő kívánja...
2009. szept. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Jaaj az 1. nagyon aranyos!!! Az én barátomat nem lehetne rávenni semmivel, h varrjon egy macit!:D:D
2009. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátomnak már nagyon régóta volt 1 ezüst nyaklánca...

Miután összejöttünk, kb. 2-3 hét után megkért, hogy vigyázzak rá, és addig a nyakamba tettem... Meglátta rajtam, és azt mondta, hogy rajtam sokkal jobban áll...

Azóta is rajtam van, több mint 14 hónapja =)

Így olyan, mintha mindig velem lenne kicsit... :)

Szinte sose veszem le... Megőrülnék, ha elhagynám!

2009. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy üveg a kedvenc parfümömből, tényleg tök meglepetésszerűen hatott, egyszer említettem neki még korábban, hogy ez a kedvencem és ő meglepett vele. nagyon örültem neki.
2009. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En baratom egy laptoppal ajandekozott meg,igaz nem tiszta uj de nagyon orultem neki
2009. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak vettem egy karkötőt karácsonyra.Szeretett volna is.Elég vastag neki a csuklója és izgultam,hogy jó legyen rá.Bejártam a város összes ékszerészét ,hogy találjak a méretére,de megérte mert nagyon szép volt és jó lett rá!:D Csak az volt a bibi ,hogy újévre el is hagyta.:)de azóta is lelki beteg ,mert tőlem kapta és nem kellőképpen vigyázott rá...:)
2009. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!