Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk mi volt eddig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk mi volt eddig a legszebb ajándék, amit a párotoktól kaptatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő maga, mármint nem szexuálisan értem csak nagyon örültem mikro összejöttünk és nagyon szeretjük egymsát:)
2010. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

romantika

rózsaszirmokat szórt a földre mielőtt kiléptem az ajtón

esőben lassúztunk egy kereszteződés közepén

amikor szakítás után kibékültünk egymást átölelve sírt ő is meg én is

dj volt és egész éjszaka nem táncolt velem,mert dolgozott de a est végén, amikor már senki nem volt, berakott egy lassút és felkért táncolni, csak ő és én az egész diszkóban

ha tárgyi ajándékra gondolunk:

majonézzel smile fej volt rajzolva a szenvicsemre

tárgyi ajándék még nem volt, ami nagy meglepi, ha belegondolok

max ha a kettétört szívecskémbe gravíroztatott volna meglepiből - de az a srác ezt nem tette meg

de ennek nagyon örültem volna

2010. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elhagyott!!!!!!!
2010. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
amikor kidobott a pi**ába ... :D 25/F
2010. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsebtigris*.* ***** válasza:
44%
nem vagyok érzelgős típus,de ez valamiért tetszett.Valentinnapon verset irt nekem=)
2010. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!