Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Töröltek már a facebookról?

Töröltek már a facebookról?

Figyelt kérdés
Nálam eddig körülbelül 300 ismerősből 7 döntött úgy, hogy ezen a téren kizár az életéből. Kettő egyszerűen idegesítőnek tarthatott, 3 lány így koronázta meg a kikosarazását (miután persze a tartalmas buli után erőszakoskodtam a továbbiak miatt) 2 ismerőssel pedig apró nézeteltéréseink voltak az életfelfogásunkban.
2011. nov. 3. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen... törölt a volt párom, volt barátnő, haragos és irigy csoporttárs, stb. Nem igen foglalkozom velük, ha nekik így jó, én nem idegesítem magamat rajta. Egyedül a volt párom érintett egy kicsit meg, mert az életemből nem akármilyen két évet köszönhetek neki és ugyan közös megegyezéssel lett vége a kapcsolatunknak ő nem igen tudott továbblépni. Nekem új baráti társaságom lett, köztük rengeteg srác, illetve nem rég óta új párom is van, nyilván neki könnyebb úgy felejteni, ha ezekkel nem szembesül nap mint nap. Őt valahol megértem, és becsülöm, hogy ezt az utat választotta, még ha ez nekem fáj is...
2011. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neki is fájt ez az egész és szar volt látnia a bejegyzéseidet, jelöléseket. Talán könnyebb neki így.
2011. nov. 3. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ebben teljesen biztos vagyok, ezért írtam, hogy bár ez nekem fáj, még is valahol megértem hogy így döntött. A többit annyira nem értem, de hogy őszinte legyek nem is érdekel! :)
2011. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, azóta leesett :)
2011. nov. 3. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Én magamat akarom törölni de nem megy:((
2011. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!