Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Erre mi a jó reakció? 21éves...

Erre mi a jó reakció? 21éves lány vagyok, nemrég csináltattam karikát az ajkamba. Sokak szerint jól áll, nem öltözködöm "szélsőségesen". Tegnap a zebránál állva egy öreg bácsi elkezdett velem üvöltözni:

Figyelt kérdés
Úristen, nézzék, karika van a szájában, micsoda dolog ez, hogy meri ezt.Addig üvöltözött, még mindenki nem engem bámult.Ilyenkor mit lehetne szólni a kedves úriembernek? Mert ez szerintem már bunkóság volt.
2009. máj. 6. 18:20
 1/10 A kérdező kommentje:
A páromnak 3 piercing van a szájában,és vele még nem volt ilyen. Nála csak halkan összesúgnak az emberek. Egyszerűen nem értem.
2009. máj. 6. 18:22
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

engem egyszer egy hülye nyugger tata azért hordott le a metrón mert a barátom ölében ültem...

szal ne szívd mellre :)

2009. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát az igaz, és vannak bunkó emberek. Viszont ha te ezt fellálaltad, akkor kell legyen benned annyi bátorság, és még nem is tudom mi, hogy ert kiálljad. Tudod, ez "benne van a pakliban". Ha felvállaltad, most tessék kibírni. Meg kell erősödnöd belül, és öntudatosnak lenni. Ezt akartad, ezt csináltad, kinek mi köze hozzá: ezt kell belül érezned. Ha legközelebb ilyesmi lesz veled, mosolyogj rá az illetőre, és mond azt pl: Úgy-e ilyen baró?! Vagy más effélét.
2009. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen nézzék, az öregúrnak nincs jobb dolga minthogy a vadidegen fiatalokba kössön bele!
2009. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
utolsó két válaszolóval tökre egyetértek. szebben nem is írhatták volna:D
2009. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kék volt a hajam, velem sem kötekedtek, mondjuk én 2 méter és elég széles vállú vagyok. :)
2009. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, szerintem ne törődj ezzel! Én legszivesebben visszaüvöltenék a tatának, de te ne tedd, mert ezzel csak lesűllyedsz az ő szintjére, nem beszélve arról, hogy akkor a végtelenségig szapulnátok egymást.
2009. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem kell foglalkozni. Figyelj, mindenkinek beszólnak valamiért...olyan sosem lesz, hogy mindenkinek megfelel a külsőd és nem is kell, hogy így legyen. Amíg nem meztelenül szaladgálsz a városban, addig úgy öltözködsz és olyan kiegészítőt hordasz, ami neked tetszik. Engem nem zavar, ha valakinek piercing van a szájában. Mindenki azt csinál a saját testével, amit akar és egyébként is a mai világban ez már nem olyan nagy szám.
2009. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2009. máj. 6. 21:49
 10/10 anonim válasza:
100%

Haverom, akinek legalább 10 van az arcán, elég sokszor kapott már ilyeet a a sorstól, és kifejlesztett védelmi mechanizmusa mindig ezt hajtogatja, ha valaki rosszindulatú megjegyzést tesz:


"Az alsógatyám alatt is van pár, tessék jönni megnézni ! "


ÉS hirtelen mindenki levágja, hogy nem nagyon izgat mások véleménye:D


Üdv:

XX

2009. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!